Кіровоградщина зустрічає гостей 48-го фестивалю театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”

0
180

“Вересневі самоцвіти”- 48 років поспіль цей унікальний культурний проект об’єднує в центрі України талановитих акторів, драматургів, творчу інтелігенцію та шанувальників театрального мистецтва з різних куточків України.

За доброю традицією урочиста церемонія відкриття XLVІIІ Всеукраїнського свята театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” відбулась на території знаменитого музею-заповідника Івана Тобілевича (Карпенка-Карого) “Хутір Надія”. У ній взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, Народний депутат України Костянтин Яриніч.

Звертаючись до учасників свята, Сергій Кузьменко зазначив:

-Як сьогодні, так і багато років поспіль Фестиваль збирає небайдужих до театрального мистецтва людей в мальовничому куточку нашого краю – на Хуторі Надія.

Принагідно, голова ОДА висловився з приводу майбутнього перейменування області. «На мою думку, видатний корифей із задоволенням жив би в місті Кропивницькому, працював в театрі Кропивницького, жив на вулиці Кропивницького, у місті Кропивницькому та ще й в Кропивницькій області. Мабуть політикам слід поважати нашу історію, традиції та видатних людей краю», – висловився він.

Сергій Кузьменко подякував акторським колективам за збереження та примноження традицій театрального мистецтва.Керівник області побажав митцям творчих успіхів, приємних вражень та позитивних емоцій.

До учасників свята також звернувся заступник Міністра культури України Юрій Рибачук. Він назвав «Хутір Надія» священним місцем, куди восени сходяться театральні дороги і стежки з усієї України. «Саме тут ми наочно бачимо, що означає вислів «театральна Мекка України», – відзначив урядовець. «Театральні колективи з Черкас, Дніпра, Ніжина, Маріуполя, Миколаєва, Вінниці приїхали сьогодні сюди, щоб взяти участь в одному із найдавніших мистецьких форумів «Вересневі самоцвіти».


 
  


 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я