Кіровоградщина: скільки ройонів залишиться 3, 4, 5 чи 6?

0
110

В облдержадміністрації обговорили перспективи адміністративно-територіального устрою Кіровоградщини. Перший заступник голови КОДА С. Коваленко провів засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою Кіровоградщини. У засіданні взяли участь голова облради О.Чорноіваненко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники окремих районів та ОТГ.

Як зазначив С.Коваленко, Україна 5-й рік поспіль реалізує реформу децентралізації. Наразі в області функціонує 20 ОТГ. Розпорядженням Кабміну від 23.01. 2019 р. №77-р затверджено план заходів з реалізації нового стану реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.  Члени мжвідомчої робочої  групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою Кіровоградської області розглянули проектні моделі устрою 3-х районів, запропоновані Мінрегіоном, а також моделі, розроблені фахівцями облдержадміністрації та облради (передбачають 3, 4, 5 та 6 районів).

За результатами наради відповідні моделі АТУ будуть направлені територіям для опрацювання та громадського обговорення.

Укрупнення районів – проект децентралізації, що має за мету зміцнення територій регіонального рівня, що забезпечить більше повноважень новим районам.

 


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я