Кіровоградщина перша серед освітньої галузі України

0
269
Картинки по запросу фото дітей в школі

Щороку освітня галузь Кіровоградщини вдосконалюється та показує позитивну динаміку розвитку. За  останні 3 роки область з 7- го місця перемістилася на 4-е з 25 територій після Харківської області, м. Києва та Черкаської області.

Рейтинг Кіровоградщини підвищився завдяки підключенню закладів загальної середньої освіти до Інтернету, підвезення дітей до місць навчання, високий показник охоплення дітей позашкільною освітою, розвиток дошкільної освіти та створення робочих місць. А також, розвантаження груп у більшості переповнених дітьми дошкільних закладах, зменшення до них черг, будівництво та відновлення закладів дошкільної освіти. Крім цього, збільшується кількість охочих продовжувати навчання у Вишах після закінчення шкіл, створення опорних шкіл, придбання нових засобів навчання, відкриття інноваційних сучасних навчально-тренінгових класів для навчання вчителів тощо.

Освітяни області не зупиняються на досягнутому. Заклади освіти та органи управління освітою працюють над розробкою планів розвитку на 2019/2020 навчальний рік.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я