«Кіровоградобленерго» просить споживачів фіксувати показники лічильників щомісяця першого числа

0
141

06753ПрАТ «Кіровоградобленерго» закликає споживачів фіксувати показники своїх лічильників станом на 1 число місяця і передавати їх протягом п’яти наступних днів.  У компанії пояснюють, це дозволить робити коректні розрахунки за спожиту електроенергію. Для споживачів-субсидантів вчасне повідомлення показників – запорука точного розрахунку повернення сум невикористаних субсидій. Таких абонентів також просять обов’язково повідомити показники приладу обліку станом на 1 травня цього року.

Повідомити показники можна наступним чином:

– скористатися інформаційно-платіжною системою на сайті ПрАТ «Кіровоградобленерго» (функція «Надати показники»);
– надіслати на електронну пошту call-center@kiroe.com.ua;
– за телефонами кол-центру: 0-800-501-148 (безкоштовно), (0522) 35-68-51, 067-521-15-70, 050-488-80-63;
– скористатися функцією «Отримання рахунку електронною поштою». Для цього необхідно надіслати на адресу kanc@kr.energy.gov.ua повідомлення з поміткою «Доставка рахунків електронною поштою», в якому вказати електронну адресу, повну поштову адресу будинку чи квартири, на які бажаєте отримувати рахунки, прізвище, ім’я та по-батькові, номер особового рахунку, контактний номер телефону.
Нагадаємо, з 1 січня цього року ПрАТ «Кіровоградобленерго» не надає послугу з постачання електричної енергії, а лише з її розподілу. Постачання енергії надає ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

Тому з початку року оплата за електроенергію здійснюється за платіжними документами ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».

Заборгованість, яка утворилася до 1 січня цього року, сплачується на рахунки ПрАТ «Кіровоградобленерго» за реквізитами, що вказані в платіжних документах «Кіровоградобленерго».

Реквізити ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» розміщені на сайті http://kresc.com.ua у розділі «Побутовим споживачам» (вкладка «Реквізити для оплати послуг»).

Попередня стаття
Наступна стаття

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я