“Кігті” “Руху” виявилися чіпкими для “Олександрії”(Оновлено)

0
968

“Аграрії” проти “кігтів” “Руху”  не змогли зіграти більш прагматично

Перші 10 хвилин були за гостями зі Львова. Вони більше контролювали шкіряного, частіше перебували на половині поля “Олександрії”.

На початку 13-ї хв., після подачі кутового, Бабогло пробив головою, але м’яч пролетів поряд зі стійкою. Як далі покаже час, це був один із найнебезпечніших моментів біля воріт гостей до завершення першого тайму. Та в подальшому гра дещо перейшла на сторону суперника зі Львова. Але наші гості виявилися  міцними “горішками”. Не так легко зламати оборону гостей нападу “Олександрії”. Гра на малих швидкостях. 35 хвилин матчу нічим особливим не запам’яталися, крім епізоду, коли Бабогло пробивав головою. Млява, занадто обережна гра обох команд. Нічого не виходить попереду в жодній із команд. Багато технічного браку в передачах та прийомах, у розвитку атакувальних дій, у баченні логічної побудови гострих моментів. Відсутність стержня – націленості, виваженості та стрімких швидкостей. Правда, в кінці першого тайму виникла певна небезпека біля воріт “Руху”. Спочатку  гостро пробив головою  Безбородько, але шкіряний в останню мить був вибитий з лінії воріт Бандури. Лучкевич намагався добити, але лише травмувався- отримав удар ногою  захисника в обличчя.  Абдула не вказав на пенальті, а повинен був. Це була помилка судді…

Бондаренко за мить до свистка про завершення першого тайму пробив через себе, але дуже слабко та прямісінько в руки  досвідченому Бандурі.

Гадаю, що в другому таймі В. Б. Шаран змінить тактику гри, – підсилить потрібними аргументами мотивацію гравців “Олександрії” на полі, що повинна принести потрібний результат

Другий тайм розпочався з обопільних розвідок прохідних шляхів до воріт. Невже усі свої фізичні сили були покладені на вівтар нічийного результату з “Шахтарем”… Дещо перетримував шкіряного Ковалець. На 56-й хв. Безбородька змінив Сітало. 

На 59-й хв. “Олександрія” залишилася в меншості. За хвилину ігрового часу Бондаренко двічі отримав попередження, як результат, – вилучення з поля. Ось вам і сюрприз від Абдули. Досвідчений Бондаренко. Один із кращих захисників “Олександрії” залишив команду в меншості. “Антигерой”  змусив задовольнятися нічиєю.
На 66-й хв. не вельми активного на полі Третьякова змінив Задерака. В. Б. Шаран підсилює атакувальну лінію, надіячись на силу волі і прагнення в меншості здобути бажаний результат. “Рух” це не та команда, яку неможливо обіграти,  навіть перебуваючи в меншості. 75-та хвилина могла стати вирішальною, коли чудовий пас від Ковальця на Банаду, котрий знаходився на ударній позиції, але останній не зумів дотягнутися до шкіряного. А це реально гострий момент.
Здається занадто пізно олександрійці розпочали грати в ту гру, якою вони славляться. Грати на результат. Втрачати очки на аутсайдерах – не закономірно для “Олександрії”, та й для будь-якої команди, котра прагне перемагати. Прикро говорити, але це був не той футбол, що приносить задоволення, радість від перегляду 90 хвилин цього безбарвного на гостроту поєдинку. Щось десь не зрослося в командній грі олександрійців.
Звісно, що гості залишали “Ніку” з радістю, що змогли відібрати очко в досвідченого суперника. А “Олександрія” полишала поле в поганому настрої. Багато буде розмов щодо аналізу – перебігу матчу. Головне, що треба грати від першої і до останньої хвилини, не надіючись, що попереду ще багато часу… Втрата двох очок- великий мінус на фініші першого кола, коли кожен матч на вагу Європи.

“Кігті” “Руху” виявилися чіпкими для “Олександрії”, щоб здолати суперника. Оборона надійно відіграла проти невдалих атак олександрійців

До результату матчу “Колос”-” Десна” Наша команда перебуватиме на 6-й сходинці турнірної таблиці, а могла бути четвертою…
Іван Мельник

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я