Керівники підприємств знали, але не подбали про соціальний захист своїх підлеглих

0
136

Про те, коли зарплатня нижче мінімальної на 10% – субсидія не призначається, добре знали керівники усіх форм власності. Люди вже втратили осінньо-зимову (першу частину) субсидію. Масові звернення викликали неабиякий резонанс серед олександрійців. Вибачте, але через халатність керівників постраждали люди…
Управління праці та соціального захисту населення міської ради підтвердило дану інформацію: субсидії нараховуються тоді, коли зарплатня більша або на рівні мінімальної. Якщо вона нижча мінімальної менше, ніж на 10%, то питання надання субсидії вирішує спеціальна комісія при міській раді як виняток. Якщо зарплата менша мінімальної більше ніж на 10%, то люди втрачають можливість отримання субсидії.
15 січня міськголова С.К.Цапюк  вимушений був провести нараду з керівниками підприємств, де зарплатня працівників нижча мінімальної, за участю представників пенсійного фонду, державного інспектора з праці, управління праці і соцзахисту населення та управління економіки.
Понад 30  керіників підприємств були запрошені на дану нараду, до переліку увійшли підприємства державної форми власності, малий і середній бізнес, установи соцсфери районного і обласного підпорядкування.
Міський голова наголосив, що завдання керівника: турбуватися про своїх підлеглих, закликавши  директорів детально вивчити питання виплати зарплатні працівникам і знайти шляхи виходу із проблемної ситуації, аби забезпечити людей субсидіями.
Стосовно установ обласного та райпідпорядкування, управлінню економіки доручено підготувати листи до керівництва відповідних органів влади для позитивного вирішення проблеми.
З метою вирішити позитивно дану проблему планується виділити додаткові кошти з міського бюджету.На данном изображении может находиться: 9 человек, люди сидят и в помещении

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я