Травень. Сонце. І посмішки квітів – недаремні, бо свято у нас!

0
6342

Травень. Сонце. І посмішки квітів – недаремні, бо свято у нас! 21 травня в Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернат відбувся відкритий «Каштановий  урок» для вчителів та випускників -«Каштановий випуск -2021».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.В.Васіч поставила за мету провести його під егідою учнівського об`єднання, любові до природи в якій ми живемо, до виховання культури спілкування, добра і поваги до людей, до красивого в житті, до витоків людської моралі і виховання чуйності, і милосердя…

«Каштановий урок» став напутнім уроком у незвідане самостійне життя для випускників 2021 року, які взяли собі за основу символ цьогорічного випуску – листя каштана. Власноруч виготовили брошки у вигляді каштанового листка, які вручили педагогічному колективу ліцею на добру згадку.

Випускники 11-А, 11-Б та 11-В класів прийняли участь в сценарії “каштанового уроку”, приурочивши його весні, пробудженню нового незвіданого життя, подякували у віршованих рядках та піснях педагогів за їх самовіддану працю в  освітньому процесі, та вихователям, що виховували кращі риси людяності та духовних початків на порозі самостійного завтра. Випускники передали слова щирої вдячності директору Центральноукраїнського наукового ліцею- інтернату А. Є. Короткову за створені сучасні умови для успішного навчання та проживання, за чуйну атмосферу  дружньої співпраці вчителів- вихователів – ліцеїстів.
В умовах карантину для вчителів та батьків «каштанові випускники» подарували вальс – танець прощання з навчанням у Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернат.

-Ми чекаємо вас і завтра, і після… А на згадку про ваше перебування в ліцеї висадимо сьогодні каштан, що буде нагадувати про ваше перебування в навчальному закладі, щоб не забували про вашу першу альма-матер.., – наголосила Л.В.Васіч.

Іван Мельник

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я