«Карпати»  підтвердили спалах коронавірус та просять АУФ і МОЗ не зупиняти чемпіонат

0
504

«Карпати» пішли на двотижневий карантин і звернулись до усіх клубів

За результатами повторних ПЛР-тестувань команди, обслуговуючого персоналу та працівників клубу, мусимо констатувати спалах захворювання на COVID-19, – кажуть у “зелено-білому” клубі.

Сьогодні з лабораторії було отримано трохи менше половини позитивних результатів на наявність вірусу в карпатівців (загалом тестування пройшли 65 осіб). Усі інфіковані ознайомлені із результатами та перебувають в ізоляції під контролем медиків.

Відповідно до протоколу, про ситуацію в таборі команди були оперативно повідомлені Українська Асоціація Футболу та Прем’єр-ліга. Загальна кількість інфікованих COVID-19 у «Карпатах» – 26 осіб – джерело.

Карантин у клубі запроваджено щонайменше на два тижні, повністю скасовано будь-які тренування.

Звертаємось до найвищих футбольних інстанцій з проханням не зупиняти поєдинки поточного сезону. Також звертаємося до усіх без винятку клубів України – максимально відповідально ставтеся до тестувань гравців, тренерів та персоналу. Від ризику зараження не застрахований ніхто.

Ми сподіваємося, що після завершення карантину, вже здорові гравці, із залученням карпатівців усіх вікових категорій, зможуть відновити тренувальний процес і дограти чемпіонат.

Карпати пішли на двотижневий карантин і звернулись до усіх клубів 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я