Карантин – зарплатня вчителям згідно тарифікації ( в повному обсязі)

0
670

Думки з приводу скільки платити вчителям під час введеного карантину в зв`язку  з розповсюдженням смертельного коронавірусу, від якого вже захворіло біля 200 тис. громадян у світі.., дійшов і до України. Офіційно зафіксовано 7 випадків…. Тому, спекулювати  зарплатнею на вчителях, не дай Боже хтось із них захворіє. Школи будуть зачинені… Що тоді? Тому, вчителів слід було з першого дня відпустити на самоізоляцію, щоб вони працювали з учнями дистанційно. Здоров`я української  нації – це міцність і добробут країни та її народу.

Можливе оголошення надзвичайного стану в Україні – це збереження життя народу країни, що є найціннішим скарбом.

Карантин наразі діє з 12 березня по 3 квітня. У департаменті освіти і науки Кіровоградської ОДА з приводу скільки ж платити вчителям, дали чітке  роз`яснення:

-Керуючись з прийнятими урядовим рішенням, рекомендацією Міністерства освіти, враховуючи позицію профспілки в нас усі працівники працюють відповідно до своєї тарифікації, – розповідає директор управління освіти облдержадміністрації Володимир Таборанський. – Однак, оскільки немає навчальних занять педагогічні працівники працюють методично, готуються до заходів, розробляють різні методичні матеріали (працюють дистанційно з учнями по наданню нового матеріалу та його закріплення, -Авт.). Місце роботи може бути визначене за рішенням керівника і це не обов’язково в закладі освіти. Вони можуть працювати і в бібліотеці, вдома дистанційно. Але незалежно від місця і форм завдання роботи за кожним працівником зберігається заробітна плата відповідно до тарифікації. Тобто, це період, який в нас схожий з канікулярним періодом. Коли діти на канікулах відпочивають у цей же період вчителі працюють.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я