Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

0
501

Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Нові бланки, що їх погодили на засіданні уряду сьогодні, 16 вересня, адаптовані до міжнародних вимог.

«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок також на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу», – сказав під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На посвідченні водія тепер вказуватимуть групу крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям, пояснюють у Кабміні, оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на посмертне донорство.

Оновлений бланк посвідченні водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

При цьому, інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою особи.

На новому свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу буде позначка про відповідність авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Як уточнили в МВС, національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу будуть чинними впродовж терміну, на який їх видали.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я