В областях повинні бути відповідальні управлінці

0
98

07927

В областях повинні бути відповідальні управлінці.  Серед яких чільне місце займає С.А.Кузьменко,  який протягом 5 років це доводив – не скільки КМУ, а людям, своїм землякам з Кіровоградщини, як треба працювати, крок за кроком розвивати економічно-соціальний стан області. Є напрацювання, є показники…

Кабінет міністрів підготував президенту подання щодо звільнення тринадцятьох голів обласних державних адміністрацій, серед яких і очільник Кіровоградської – Сергій Кузьменко, пише «Українська правда».

«Ми сьогодні подаємо Президенту на звільнення ряд голів обласних державних адміністрацій і очікуємо на те, що Адміністрація Президента спільно з секретаріатом Кабінету міністрів опрацює механізми відбору нових претендентів на посади голів ОДА, щоб ми спрацювали достатньо оперативно.  Закон передбачає, що тут є поєднана процедура – погодження урядом і призначення Президентом, тому ми якнайшвидше проведемо всю підготовчу роботу. Відповідні доручення секретаріату Кабінету міністрів і міністру Кабміну я надав», – цитує прем’єр-міністра Володимира Гройсмана «Українська правда».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я