Кабінет Міністрів профінансував намічені проекти Кіровоградщини

0
103

Відповідними змінами (розпорядження КМУ від 9.10. 2019 р. № 935-р) зменшено обсяги

фінансування 9 проектів на 106,1 млн. гривень, по яких існує загроза неосвоєння коштів до кінця бюджетного періоду, а також виключено 16 проектів (загальним обсягом фінансування 118 млн. гривень), реалізація яких у 2019 році з об’єктивних причин неможлива.

Проекти та їх кошторисна вартість, що реалізуються в Кіровоградській області за кошти ДФРР залишилися незмінними.

Зокрема, для Кіровоградської області в Державному фонді регіонального розвитку на 2019 рік для області передбачено 137,8 млн. грн. (у тому числі кошти “громадського бюджету” – 8,9 млн. грн.). Це – 10 інвестиційних проектів з обсягом фінансування 128,8 млн. грн.

Проекти реалізовуються у Кропивницькому (3), Олександрії (1), Долинській (2), Голованівському районі (2), Новоархангельському (1) та Олександрійському районах (1).
Для нас, олександрійців, цікаво дізнатися по фінансуванню завершення реставрації міського Палацу культури по вул. 6- го Грудня, 2.  

Олександрійський міський будинок культури по вул. 6-го грудня – реставрація будівлі (внутрішні роботи).Колишній губернатор С.А.Кузьменко вважав за честь  відновити одну з найкращих архітектурних споруд м.Олександрії. Як бачимо, фасад відновлено,  а з літа розпочалися внутрішні ремонти залу, роздягалень, коридорів…).

 В Олександрійському районі відбувається реставрація  Новопразької загальноосвітньої школи I – III ступеня N 2 по вул. Леніна, 101.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я