Іван Кузьменко – генеральний директор ФК” Олександрія”

0
931

Молодість бере своє. Прийшов час, коди слід довіряти молодим людям, котрим не байдужий футбол. Іван Кузьменко – молодий,енергійний, цілеспрямований, мотивований молодий фахівець, який з юних літ був у футбольному середовищі. Сам грав,активно займався питаннями аматорського футболу в Головківці. Під його керівництвом команда стала чемпіоном Кіровоградщини. Досвід має практичний, а не з книг… Свого часу його дід,генеральний директор групи компаній ” Агровіста” А.І.Кузьменко,який разом зі своїми братами грав за рідне село, район.., привів і онука на футбольне поле… Пройшли роки. Прийшов час змін. Іван незалишився в столиці…Повернувся до рідної Олександрійщини…
Звісно, що посада генерального директора ФК «Олександрія» – велика довіра, що вимагатиме від керівника великої праці,великих зусиль щодо побудови нової філософії, стратегії та тактики розвитку футбольного клубу “Олександрія”. На нього покладено сформувати новітній вектор розвитку клубу, вести загальне керівництво та контролювати футбольну діяльность клубу.

Досьє: І.Кузьменко закінчив Київський національний університет ім.Т.Шевченка – «Інститут Міжнародних Відносин», отримавши диплом магістра за професійними кваліфікаціями: економіст-міжнародник, перекладач з англійської мови. Має досвід роботи фінансовим менеджером у групі компаній «Агровіста».

Ось що сказав з приводу нової пасади в футбольній єрархії ФК “Олександрія” новий керівник:
– Для мене велика честь стати частиною дружної футбольної сім’ї рідної «Олександрії». Адже клуб – це невід’ємна частина мого життя. Вже певний час ми тісно співпрацюємо з керівництвом клубу щодо розробки та інтеграції ефективної моделі функціонування сучасного футбольного клубу,що забезпечить йому стабільність та розвиток,популяризацію бренду ФК «Олександрія»,залучення нового досвіду та ідей.
Я люблю футбол, вірю в нашу команду, тому докладу максимум зусиль для розвитку нашого клубу й футболу в Олександрії в цілому. Наше завдання – створити для наших прихильників новий якісний продукт, яким ми будемо пишатися, – зазначив І. Кузьменко.

У веденні директора ФК “Олександрія” Дмитра Кітаєва, як і раніше, буде забезпечення функціонування клубу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я