“Інгулець” знищує “Суми”

0
101

Перша ліга. Інгулець знищує Суми

Якраз перші хвилин 25 пройшли практично на рівних. Сумчани, хоч і менше володіли м’ячем, але також намагалися відповідати своїми атаками, змушуючи максимально працювати оборону “річковиків”.

Що було далі – не скажеш, що “Суми” влаштували прохідний двір, але у петрівців зайшло в гостьові ворота практично все. Відкритий рахунок був після подачі праворуч від Пднебенного, м’яч зупинив тільки Сула – прийняв-пробив – 1:0. Трохи пізніше він же міг оформляти дубль, але з дуже гострого кута потужно пробив в поперечину.

Феєрія голів продовжилася ближче до перерви. Для початку Коваленко вдався чудовий удар метрів з 22-х точно в ліву “шістку”. Далі: Акименко “ударом скорпіона” замкнув подачу Козака. Крапку в таймі поставили ті ж Акименко і Сула, які удвох вискочили на голкіпера і розкатали його. Є підозра на “поза грою”, але навіть офсайдна камера не дає точної відповіді на це питання.

На другу половину обидві команди вийшли, розуміючи, що доля трьох очок вже ясна. Тим не менш, господарі продовжили забивати. Цього разу Сула вискочив на Зеленського і видав до порожніх воріт пас на Акименка. Сам Сула трохи пізніше після ауту від Січінави обробив м’яч і з розвороту пробив під ліву стійку, поставивши крапку в цьому матчі. Хоча, звичайно ж, можна було забивати і більше, але просто забійні моменти господарі не використали.

“Інгулець” – “Суми”-  6:0
Голи: 
Сула, 19, Коваленко, 36, Акименко, 40, Сула, 43, Акименко, 61, Сула, 70.
“Інгулець” (стартовий склад): Ситников, Сула, Піднебенний, Елла, Коваленко, Передистий, Писко, Акименко, Кучеренко, Козак, Балан.
“Суми” (стартовий склад): Зеленський, Веремєєв, Буряченко, Радомський, Курусь, Божий, Керножицький, Драа, Кушнаренко, Попов, Шаповаленко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я