“Інгулець” здобув путівку в УПЛ. На “Олександрію” чекає чергове “дербі”

2
870

Архіскладна задача постала перед “Інгульцем” в останньому матчі нинішнього чемпіонату проти одного із аутсайдерів першої ліги “Балканами” з Одещини (Саратський р-н, -Авт.). Уже на перших хвилинах лідер ліги несподівано пропустив на 6-й хв. м’яч у свої ворота. Златов з дальньої відстані пробив влучно. По ходу матчу лідер явно виглядав більш пасивним, менше було рішучості в його організації та проведенні атак.
“Балкани” діяли старанно -часто гостювали на території поля гостей.
Слід відмітити вкрай незадовільний стан газону,якщо йо можна таким назвати. Певно, що це один із найгірших газонів у першій лізі.
Перший тайм був повністю за господарями. Вихід Мішуренка віч- на- віч, правлда,міг зрівняти рахунок, але… Голкіпер господарів зіграв надійно.
Другий тайм розпочався з системного розхитування захисних рядів господарів. Гравці з Петрового почали гостро діти по всіх лініях атаки. І це привело до успіху. В одній швидкій комбінаційній атаці голом відзначився уращий грвець першої ліги Сітчинава на 53-й хв. рахунок зрівняв. І це вже легше стало для підопічних С. Лавриненка.як далі вивиться – це був гол, що надав змогу петрівчанам стати в один ряд з найсильнішими командами українського національного футболу.
А “Балканам” треба було не програти,щоб не грати стикові матчі за право залишитися в першій лізі. Ціна цього протистояння дуже вартісна для обох команд. “Інгулець” влаштовує нічия, що дає їм перевагу над “Агробізнесом”, якщо той виграє. Зіграні між собою матчі кращий показник має саме “Інгулець” (на один м’яч більше забито петрівчанами, -Авт.).
“Минай” здобув золоті нагороди чемпіонату, срібло в “Руха”, а бронза в “Інгульця”.
Три сільські команди поповнять ряди УПЛ – це новий виклик українському футболу. Цікава новизна. Буде дуже азартно на полях. “Колос” засвідчив, що він не випадково потрапив до УПЛ. На черзі застовбити собі місце під футбольним небосхилом довговічності будуть відстоювати нині: “Минай”, ” Рух” та “Інгулець”.
Побажаємо новачкам УПЛ вдалих стартів та перемог. Особливо нашим сусідам -” Інгульцю”. Чекаємо нового “дербі”: “Олександрія”-“Інгулець”. Повірте буде дуже інтригуюче протистояння…
Іван Мельник

2 КОМЕНТАРИ

  1. Замечательно, что сегодня мне лично попалась представленная статья. Стремлюсь накропать школьную работу по сей проблеме.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я