«Інгулець» здобув перше залікове очко в УПЛ

0
295

Петрівський «Інгулець» з Кіровоградщини в дебютному для себе матчі ювілейного 30- го чемпіонату  УПЛ зіграв у «себе вдома» (першу гру провели на полі суперника, -Авт.) з нічийним результатом – 1:1. З  цим першим успіхом – здобутим очком можна  привітати найближчого географічного сусіда з УПЛ, команду «дербі» для «Олександрії».

Гра була територіально за номінальними «гостями» – гравцями СК «Дінпро-1». Вони більше володіли шкіряним, позиційно більше атакували, але «господарі» зуміли протистояти  бажанню дніпрян забити дуже швидко і далі забивати. Нічого з цього не виходило до 33-ї хв., коли дещо помилився захист  «Інгульця». І Цуріков (колишній гравець «Олександрії», а нині «Дніпра-1», -Авт.) потужним  ударом добив м`яч у ворота Шуста.

На перерву команди пішли з різним настроєм… А по перерві ми побачили, що «Інгулець» не збирається відсиджуватися в глухому захисті. Почали виникати моменти і біля воріт дніпрян. В одній із таких атак, що  активізувала гру підопічних С.Лавриненка, Балану вдалося також з незручної позиції  пробити низом- він пробив та так, що м`яч влетів у ворота Сарнавського – 1:1.

До кінця поєдинку гравці обох команд почергово контратакували з деякою перевагою дніпрян.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию. Наші земляки точно награли на очко, а ось  дніпряни йшли з поля дещо засмученими. Втрата  двох очок не входила в їх сьогоднішній план на гру.