«Інгулець» вимагає відновлення чемпіонатів у Першій і Другій лігах ПФЛ України. До речі: 5 червня  на раді ПФЛ буде розглянуто питання подальшої долі чемпіонату в Першій лізі

0
396

Петрівський «Інгулець» звернувся до Контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу з вимогою зміни поточного рейтингу футбольного клубу із Петрово.

Відповідне рішення керівництво «Інгульця» прийняло, не отримавши офіційної відповіді ПФЛ на своє звернення від 18.05.2020 р. щодо внесення змін до поточної турнірної таблиці чемпіонату серед команд клубів Першої Ліги, – інформує пресслужба клубу.

«Інгулець» згідно положень Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги сезону 2019/20, займає 3 місце в поточній турнірній таблиці змагань Першої ліги ПФЛ сезону 2019/20 за результатами 19-ти турів.
Натомість на офіційному сайті ПФЛ «Інгулець» в турнірній талиці посідає 4 місце. За однакової кількості очок (по 37), третє місце перед зупинкою чемпіонату внаслідок карантину, за «Минаєм».

«Інгулець» вимагає відновлення чемпіонатів у Першій і Другій лігах ПФЛ України.
У керівництві петрівського клубу переконані, що відсутність матчів чемпіонатів – це порушення як прав футболістів, клубів, так і громадян України, як вболівальників.

Приймаючи рішення не відновлювати чемпіонати, Рада Ліг не запитала про це і не врахувала думку безпосередньо футболістів. Та рішення, вважають в «Інгульці», прийнято без відшкодування футболістам втрат, внаслідок такого рішення Ради Ліг ПФЛ України.

 До речі: 5 червня  на раді ПФЛ буде розглянуто питання подальшої долі чемпіонату в Першій лізі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я