Ідуть реставраційні роботи фасаду

0
98

Уже майже місяць, як розпочато роботи по реставрації фасаду приміщення колишнього кінотеатру «Жовтень», що є одним із найгарніших архітектурних будівель площі Соборної забудови середини минулого століття – мистецтво бороко. Зберегти стиль архітектури 60-хроків минувшини майбутнім поколінням олександрійців – це  данина світлої памяті минулого нашого вчорашнього з яким ми зростали, з яким жили і живемо сьогодні. Тому роботи виконуються ретельно – зі збереженням всіх архітектурних ліпнин (вензеля, карнизи, прикраси, колони зовнішнього декору…).

  А до всього іншого  будівлі буде повернуто призначення як кінотеатру, то це буде взагалі дуже добре. Господарі будівлі – цукрозаводчани (група компаній ТОВ “УкрАгроКом”) Олександрійщини планують  розмістити в будівлі  2 кінозали сучасного телебачення та ігровий зал для малечі. Це буде свого роду розважальний центр для дорослих та дітей.

 Перший етап робіт – це відновлення фасаду будівлі, а вже потім будуть виконуватися внутрішні роботи по переплануванню та дубівництву.

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я