І майданчик буде, і лежачі “поліцейські”, і освітлення буде модернізуватися…

0
84

Сьогодні, на 74-й позачерговій сесії міської ради м.Олександрія  депутати VII скликання прийняли рішення про внесення змін до міського бюджету.

Таким чином, будуть збільшено доходи і видатки на суму 5,6 млн. грн. за рахунок перевиконання кошторису міста на 1,6 млн. грн. та надходження державних субвенцій: на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території ЗНЗ№9 – 640,6 тис.грн; на підтримку дітей з особливими освітніми потребами – 661,1 тис.грн та придбання житла для дітей-сиріт – 2,2 млн. грн. Також здійснено внутрішній перерозподіл коштів між головними розпорядниками бюджету.
Видатки направлені на співфінансування будівництва майданчика, придбання led-світильників для модернізації вуличного освітлення, встановлення «лежачих поліцейських» біля освітніх закладів, придбання протиожеледних матеріалів, заробітну плату медичним працівникам та ін.
Після коригування бюджету міська рада прийняла рішення з ряду земельних питань: щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, передачі земельних ділянок у власність громадянам, надання землі в оренду тощо.

Віднині депутатська фракція Блок Петра Порошенка «Солідарність» перейменована  на «Європейську Солідарність» Олександрійської міської ради. Про це повідомив голова фракції В.Заріцький.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я