Хтось власними силами підсипає вибоїни на вул.6- го грудня

0
101

Софіївська відремонтована, але люди запитують чи буде  відремонтовано асфальтне покриття на відрізку  від перехрестя  з вул. Братською  до вул. Ярмаркової? Адже попередньо про це озвучувалось.

Зі слів начальника УЖКГ м. Олександрія  Андрія Некрасова стало відомо, що справді були виконані технічні умови по капітальному  ремонту вул.Софіївської (від вул. 6-го грудня до перехрестя з вул.Братською), а наступного року буде зроблено ремонт дороги від Братської до вул.Ярмаркова.

P/S: Та як стало відомо з поінформованих джерел мер міста С.К.Цапюк дав доручення відремонтувати частину Софіївської до перехрестя з Ярмарковою цього року. На одній із апаратних нарад суворо вказав начальнику УЖКГ віднайти кошти на ремонт даної ділянки дороги. Начальник  УЖКГ в свою чергу повідомив, що ремонт буде здійснено.., але в наступному  році.

І ще вул.6- го грудня вся в глибоких вибоїнах. А невдовзі непогода – дощі. Автомобілістам не позаздрити – буде рух на виживання. А в планах  міської ради було закладено її ремонт, які і ремонт вул.Комарова (Бадина).

І.Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я