Хтось добре підготував до супротиву пантаївців

0
128

Громадські слухання в Пантаївці, що були заплановані на 5 грудня не відбулися.

  • Пантаївці, добре підготовлені якоюсь ініціативною групою, зустріли олександрійців недоброзичливо, заблокувавши вхід до приміщення Будинку культури. Як такого не було діалогу з владою Олександрії. Понад 4 години відбувалася дискусія відносно завтра пантаївців.

Як вияснилося пізніше з “сарафанового радіо” зрання по Пантаївці розповсюджені  чутки, що Олександрії не потрібна Пантаївка, що влада Олександрії бажає приєднати селище до Нової Праги. Тому такий був прийом влади.

Пантаївка входить до громади Олександрії і підпорядкована Олександрійській міськраді ще з 1960-го р., і є частиною м.Олександрії. Про це намагалися розповісти місцевим жителям. До того ж, усі заклади соцсфери селища знаходяться на балансі Олександрійської міськради. Бюджет Пантаївки – 4 млн. грн. Ще 4 млн. дотує держава. І близько 15 млн. грн. –бюджет міста. Влада Олександрії не зацікавлена в зменшенні своєї теритоіральної громади. Хоча проти волі жителів Пантаївки створити окрему об’єднану територіальну громаду ніхто виступати не збирався.

Жителям Пантаївки знати переваги і недоліки від`єднання.

Нагадаємо, що ОТГ з Кропивниччини увійшли до четвірки найбільш спроможних громад України.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я