Хто винен у зриві опалювального сезону – скаже слідство…

0
103

За зрив опалювального сезону в м.Свiтловодську правоохоронні органи вiдкрили кримiнальне провадження. Знам’янській мiсцевій прокуратурі доручено провести  процесуальне керiвництво кримiнального провадження по даному факту.

Вiдомостi внесли до Єдиного реєстру досудових розслiдувань за ч. 2 ст. 364-1 КК – зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкi наслiдки.

На даний час йде перевiрка причетності службових осiб ТОВ «Свiтловодськпобут» до можливого привласнення коштiв, отриманих вiд абонентів теплоносіїв за надання даної  послугу, що повинні були сплачені газопостачальнiй компанiї за використання природного газу (пiдприємство винне газовикам понад 50 млн. грн.).

Службовим особам також інкримінують недобросовісну пiдготовку до опалювального сезону котельного обладнання та тепломереж, що спричинило тяжкі наслiдки охоронюваним законом правам та iнтересам мешканців м.Свiтловодська. Проглядається і причетнiсть до протиправних дiй посадових осiб органу мiсцевого самоврядування.

Слідство триває, але тільки суд може встановити хто винен у зриві опалювального сезону в третьому за кількістю мешканців міст обласного підпорядкування Кіровоградщини, коли справа дійшла до оголошення в Свiтловодську надзвичайного стану.

Станом на кінець дня 25 листопада 122 багатоквартирні будинки були без тепла.

О.Оскар

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я