Хто творив і творить історію олександрійського футболу, і не тільки…

0
977

БДЛавренко йде -повертається. Сьогодні під керівництвом Анатолія Бузника збирається команда аматорів “Лівий берег”.

Рік – аматори, рік – на Другу лігу, далі -Перша, а там і УПЛ. Лавренко йде -повертається. Повертається потужно: Павлов, Бузник, Кікоть, Сирота, Кривошеєнко, Ткачук і останній з тренерів Запорожан – це той тренерський арсенал, підібраний Миколою Миколайовичем Лавренком,  котрому поставлено максимальне завдання на найближчі роки: бути серед грандів українського футболу.

Сьогодні Андрій Запорожан є футбольним дитячим тренером “Лівого берега”, але ще може зіграти і за аматорів. І на аматорів в М. М. Лавренка буде серйозна заявка. Невдовзі дізнаємося про склад…

Як тут не згадати футболістів, хто своєю майстерною грою на полі виписав велику історію футбольної Олександрії. Серед найкращих за всю історію гравців Олександрійського футболу  “Шахтар”-” Поліграфтехніка”-“Олександрія”:  легенда Олександрійського футболу Сергій Чуйченко, Микола Латиш, Віктор Богатир, Володимир Максимов, Юрій Пугач, Юрій Гура, Вадим Чернишенко, Володимир Овсієнко, Павло Куций, Андрій Гаврюшов, Олександр Тарасенко, Олександр Казанюк, Давід Таргамадзе, Василь Грицук та багато інших футболістів, чиї імена довго будуть пам’ятати вдячні уболівальники олександрійського футболу. Це завдяки Лавренку, а нині Кузьменку, ми маємо можливість гордитися за свою  “Олександрію”, котра сьогодні уособлює в собі  футбольну славу, честь і гідність міста, області країни. Від Ужгорода до Львова, від Ковалівки до Києва, Чернігова і  Полтави, від Маріуполя до Дніпра і Запоріжжя, від Петрового з центром в Олександрії-  українці мають змогу насолоджуватися футболом Української Прем’єр-Ліги.

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я