Хто переможе: В. Б. Шаран чи О. М. Маркевич?

0
636

В. Б. Шаран поділився думками про підсилення команди та про плани до початку вересня…

Головного тренера перш за все турбує позиція центрального захисника. Г. Бухал отримав серйозну травму (на цій позиції вже був достатньо награний-Авт.). Його місце вакантне, бо  Антон Щендрик залишив команду,  латвійський легіонер К. Дубра – під питанням…Проблема існує, і її треба терміново вирішувати. Стосовно  спарингу, то вони показали загальний стан готовності команди до старту. Звісно, зі слів тренера, оптимальні кондиції гравці набудуть не раніше вересня місяця. До цього часу зіграють у першому турі з приазовцями. Від цього результату буде багато чого залежати в подальшому. Три тижні перерви після першого туру, в зв’язку  з виступами Збірної України, треба буде використати з максимальною  користю. Провести кілька спарингів (30 серпня та 5 вересня, -Авт.)..

Важка кінцівка минулого чемпіонату, відсутність належного відпочинку… А ще треба дати певний відпочинок гравцям…Усе це загалом відбиватиметься на  якості та результативності гри в перших турах усіх команд УПЛ. Плюс до всього  карантин… Трибуни без глядачів…

Щодо підсилення? Команду слід підсилювати кількома гравцями (принаймні, закрити прогалину за відсутності трьох гравців, озвученій вище тренером, -Авт.) . Про це велася мова з президентом клубу С. А. Кузьменком. Щодо завдань перед командою на перше коло, то конкретики не почув тренер з вуст керівника клубу.

Для президента “Олександрії С. А. Кузьменка архіважливо, найвагомішим є: виходити на поле, показувати якісну та результативну гру, що буде приносити перемоги.  Олександрійці, гадаю, що вже зачекалися амбітного, атакувального агресивного та реактивного футболу, що забезпечить належне місце в турнірній таблиці УПЛ.

Звикли до того, що “аграрії”  стали командою лідируючого плану, а не середнячка. Планка взята  позаминулорічною  “бронзою” вимагає від гравців рухатися  в напрямку   стабільного зростання показників. Команда “обкатана” європейським футболом.

Усе краще з набутого, з короткого міжсезоння, побачимо  в двобої “Олександрія”-” Маріуполь”  22 серпня о 19.30 . Хто кого? Переможе сильніший, витриваліший, хитріший, раціанальніший і практичніший до умов сьогодення…

Іван Мельник

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я