Хто переміг у “Серпневому зорепаді”?

0
154

9- й фестиваль вокального співу «Серпневий зорепад» відбудеться 2018 року в Головківці.

12  серпня  в с. Рівному Новоукраїнського району ( що входить в  групу компаній «УкрАгроКом») відбувся 8-й фестиваль  аматорів художньої самодіяльності «Серпневий зорепад».  39 самодіяльних вокальних колективів  були представлені на святковому заході. Щорічно їх кількість зростає.  Народні українські пісні у виконанні вокальних ансамблів –  трудівників полів і ферм зачарували глядачів.  Крім цього аграрії поділилися  своїми неповторними кулінарними  витворами та художньо-прикладним мистецтвом ( вишивання, різьба по дереву,  малювання, гончарство та плетіння…).

Коли підійшов час визначити кращий колектив – переможця, журі визнало вокальні здібності  головківчан, які наступного року будуть приймати гостей  в с.Головківка –  центральний офіс  групи компаній ТОВ  «УкрАгроКом».

“Серпневий зорепад”  зініціював свого часу генеральний директор ТОВ “УкрАгроКом” , а нині  народний депутат України  А.І.Кузьменко, як фестиваль трудівників села, данина  їх невтомній праці на землі…   Кращий кулінарний стіл визнано за Приютівською селищною радою. Як визнання –  премія 5000 грн.  Також призами були нагороджені  вокальна група «Українські попурі» (м.Олександрія) та колектив з  ПАТ “Шарівський елеватор”. За сольний номер перше місце дісталося Н.Білусі з Новоукраїнки за пісню «Крила янгола».

Як завжди, за гарною традицією  в «Серпневому зорепаді»,  приймають участь відомі колективи України. Цього разу Олег Скрипка зі своїм гуртом «ВВ» розважав кількатисячну аудиторію глядачів та головний “Strong Men” України Василь Вірастюк демонстрував майстер-клас з силового спорту…

– Настрій учасників «Серпневого зорепаду», який географічно щороку розширюється, говорить про те, що «украгрокомівці» на вірному шляху свого  розвитку.  Вони не тільки домагаються великих врожаїв та надоїв молока, а й  вміють добре співати, танцювати, готувати напрочуд смачні страви, діляться своїм високим мистецтвом у народній творчості,- відмітив заступник голови ОДА А.О.Коломійцев, який був  учасником фестивалю ( входив до журі).

 Смачні страви, гарний  настрій від чудового концерту та салют надовго залишаться в пам`яті його учасників.    І.Мельник

Фото  з  “Голосу громади”

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я