0
981

Незупинний «Колос». Те, що відбулося за три хвилини першого тайму в протистоянні за вихід в Євролігу між «Колосом» і СК «Дніпро-1», коли після 20 хв. майже за рівної гри з деякою перевагою колосівчан Оріховський забив перший гол. Не встигли оговтатися дніпряни, як Антюх за три хвилини (24хв.) забиває другий м`яч. «Допоміг» цьому колишній ексгравець «Олександрії» Цуріков, від якого шкіряний змінив дещо напрям руху, навіть стійка не врятувала ворота «Дніпра-1». Як бачимо краще до дощу призвичаїлись гравці «Колоса». Й думки не було в Д.Михайленка, що так могла повернутися гра. Це справді нокдаун. Оговтатися від якого буде дуже важко і проблематично, зваживши на те, що гравці з «Колоса» дуже вміло грають.

У другій половині гри швидко пішли в атаку дніпряни, що дало змогу їм використати один момент, що привів до взяття воріт «Колосу». Після індивідуальної гри Тейлора, котрий обіграв двох захисників суперника та навісив в штрафну, де головою влучно пробив

Не встигли нарадуватися дніпряни, що для них «засвітилася» іскорка, як колосівчани забивають третій м`яч у ворота Кліщука. Антюх збільшує рахунок до 3:1 на користь «Колосу». На виході помилився голкіпер гостей. Ось вам і гра, ось вам і настрій з яким вийшли команди на поле, щоб поборотися в півфіналі  за рух до фіналу переможця пари «Олександрія» -«Маріуполь», що розпочнеться  о 19.30 в Олександрії.

Жаль було дивитися на тренера Дмитра Михайленка, який зібрав гарний ансамбль гравців – команду, яка стала гарним дебютантом УПЛ.  Футбольне щастя цього вечора було на боці господарів – «Колосу».

У сі спроби відігратися ні до чого не привели. Більше того, колосівчани дуже гостро контратакували і мали змогу збільшити рахунок до значно більшого, ніж той який світився на табло «Олімпійського». І їм це вдалося на 87-й хв. матчу, коли Морозко майстерно розібрався з трьома гравцями дніпряні влучно пробив. Рикошет від Логінова поставив тверду крапку у стовідсотковій перемозі «Колосу». Майже 3000 глядачів прийшли в Києві на цей поєдинок.

Що ж «Колос» після цієї перемоги буде з нетерпінням  чекати свого суперника в фінальній частині плей-оффу за вихід до європейської арени. Це вже видатний  успіх дебютанта УПЛ, котрий на 50% уже однією ногою стоїть на порозі Євроліги. А це вже інший рівень, інші емоції, інші враження, інші завдання…

Хто «Олександрія» чи «Маріуполь» буде змагатися з «Колосом» за п`яту путівку в лігу Європи.