Хто куди: попередньо (про колишніх гравців “Олександрії”)

0
557

Читачів цікавить питання майбутнього колишніх гравців «Олександрії». Зрозуміло, що за певних умов 5 гравців післЯ новорічних свят залишили «Олександрію» (Д.Рудик, М.Задерака, В.Грицук, О.Довгий та  Д.Безбородько). Як відмітив головний тренер команди В.Б.Шаран, він вдячний гравцям за роботу в клубі, про їх роль і місце в команді, та побажав гравцям успіхів у подальшій футбольній кар’єрі.

Найбільш швидко прихильна футбольна доля стала відразу для екс-нападника Дениса Безбородька, котрий повернувся до рідного йому міста Чернігова – “Десни” з якої і прийшов свогоч асу до “Олександрії”. У рідному йому місті проживає його родина…  Тут він починав свою футбольну стежку торувати, сюди і повернувся без вагань, хоча говорить, що було кілька варіантів….

Інший досвідчений гравець захисної лінії Олексій Довгий, вихованець київського футболу, в свої 31-річний вік має сили і бажання ще пограти за команду УПЛ. Сьогодні він знаходиться на оглядинах в ПФК «Львів».

В.Грицук, вихованець криворізького футболу, ще не задіяний в жодній з команд. Ходили чутки, що він продовжить кар’єру гравця в відродженому «Кривбасі». Але на даний час там знаходяться інші гравці (Д.Фатєєв-екс-гравець «Інгульця», Р.Никитюк – «Волинь», Я.Квасов («Телаві», Грузія). Можливо, що Василь ще може з`явится в розташуванні «Кривбаса»… Хоча для нього Друга ліга ще ранувато. А втім “Кривбас” влітку буде в Першій лізі. Перша ліга, а то й УПЛ ще будуть на шляху у Василя. Жаль, що гравець мав мало ігрової практики, адже в 31 – ще зарано залишати великий футбол. 8 років за “Олександрію”- це вагомий відрізок. Не багатьом гравцям вдалося. Василь Грицук – ще скаже про себе… Бажаємо йому успіху і перемог з новою командою…

Наш земляк Максим Задерака, котрий відіграв за «Олександрію»  2 роки, назвав ці роки фантастичними для нього, бо він міг пограти на європейському  рівні… Сьогодні він може заявитися за  винниківський «РУХ», а можливо і за «Львів».

Інформації, де зараз перебуває голкіпер – Дмитро Рудик, ще один олександрійський вихованець футболу наразі невідомо. Він єдиний з олександрійців, хто не залишав команду від початку своєї футбольної кар`єри.

Іван Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я