Хто буде напрацьовувати нові рішення міської ради та чистити “авгієві конюшні” вчорашнього

0
561

Сьогодні активно ведеться робота по підготовці до III сесії Олександрійської міськради VIII скликання. У позитивному напрацюванні її майбутніх рішень велику роль відіграватимуть постійні комісії, члени яких будуть вивчати та допрацьовувати проєкти нових документів життєдіяльності олександрійської громади.

– Блоком питань з  прав людини, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту будуть займатися члени даної комісії при головуванні юриста – Олега Панібратенка. Питаннями економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку буде перейматися при керівництві Віталія Заріцького. Постійна комісія з питань комунальної власності, ЖКГ, містобудування, архітектури, будівництва та раціонального використання природних ресурсів. Голова – Михайло Матвієнко. Комісія з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва, торгівлі та євроінтеграції  буде шукати шляхи економічного зростання при головуванні Романа Жосана. Комісія з питань освіти і науки, культури і туризму, відродження духовності, сім’ї, молоді та спорту при керівництві  Івана Баранова буде розвивати туристичну галузь та культурне відродження Олександрійщини. Члени

комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення при керівництві Олега Носова будуть вести боротьбу з корупцією, що існує в стінах медицини.

Комісія з питань приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин при досвідченому управлінцю Сергійові Макаренку буде пильно слідкувати за законністю приватизації, справедливої ставки та сплати оренди земельного податку.

Роботи вистачить усім і сповна. Бюджет треба наповнювати усіма наявними механізмами економічних розрахунків та повного виконання прийнятих рішень. Та шляхом викорінення корупційних схем, що діяли в органах місцевого самоврядування, а прикривалися у місцевих ЗМІ, що все добре. Який же потрібно мати цинізм керівнику управління інформатизації (свобода слова) в обдурюванні городян. Як приклад, медична корупція…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я