Хто буде голосувати вдома

0
289

Картинки по запросу фото голосування27 лютого відбулося засідання міської робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців.
Члени групи: фахівці відділу ведення Державного реєстру виборців, суб’єкти надання відомостей періодичного поновлення (ЦНАП, міграційна служба, міськрайонний відділ ДРАЦС, в/ч 2269, міськрайонний суд, геріатричний пансіонат, органи реєстрації селищних рад та ін.) і депутати обговорили нагальні питання.
Голова робочої групи В.Чеботарьов ознайомив присутніх із вимогами до приміщень виборчих дільниць та їх матеріально-технічним забезпеченням. В Олександрії діє 42 дільниці, з яких 39 звичайних і 3 спеціальних. По кожній із них визначені відповідальні особи.
Начальник відділу ДРВ В.Тригуб поінформувала про порядок голосування людей з обмеженими можливостями. Цих громадян можна поділити на 2 групи і вони голосують вдома.
Перша – особи, неспроможні самостійно пересуватись (НСП). Списки цих громадян подають управління праці та соціального захисту населення і геріатричний пансіонат. У державному реєстрі виборців такі люди позначені спеціальними помітками.
Інша група – громадяни, які за віком або станом здоров’я не здатні прийти на вибори. Для цих людей законодавством передбачено, що вони не пізніше 20:00 години 29 березня самостійно або через уповноважену особу повинні подати до дільничної виборчої комісії заяву, копію паспорта і довідку з медустанови. Такі громадяни вносяться до спеціального списку і також голосують вдома.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я