Хет-трик Сергія Старенького

0
49

Довго довелося чекати  олександрійським  уболівальникам аби дочекатися  перемоги «Олександрії». В попередніх 8-ми турах наша команда зуміла набрати лише 4 очка, і то всі в нічиїх поєдинках. Наш суперник «Сталь» мав  в активі  на  2 очка більше – 6.

(На фото: Паньків – Пеньков, – авт.).    Тому, з поставленим завданням підопічні В.Шарана сьогодні впоралися сповна.

Перемога з великим рахунком  4:1 додала радості і надії на наступні поєдинки з позитивним результатом для «Олександрії». А події на полі почали розвиватися вже з перших хвилин не на користь суперника. Здається, що гості  діяли дуже обережно, що в кінці кінців допустилися дуже рідкісної прикрої помилки, коли захисник відпасував на голкіпера, а той, залишивши ворота, помилився при зупинці м`яча, що собі спокійно закотився у ворота  «Сталі». Це сталося на 14-й хв. матчу. Автогол на рахунку Михайличенка не знітив команду, а навпаки додав наснаги, бо вже на 18-й хв. дебютант «Сталі» сербський гравець Обрадович з вигідної позиції відправив  м`яч  у ворота Паньківа – 1:1.

Тільки-но на 28-й хв. С.Старенький замінив на полі  травмованого Пашаєва, як вже на 31-й хв. забиває головою м`яч у ворота суперника 2:1 – господарі попереду. Господарі атакують, а гості гостро контратакують – Кузик поцілив у стійку воріт Паньківа. Та кол, ти не забиваєш – тобі забивають. Той же С.Старенький на 38-й хв. стрімко пройшов своїм флангом і пробив у дальній кут воріт Пенькова – 3:1.( На фото: С.Старенький за хвилину до третього  забитого голу, – авт.).

З комфортним рахунком «Олександрія» пішла на перерву, з гарним запасом забитих м`ячів, та й суперник не проявляв особливої впертості, щоб якось змінити рахунок у матчі. У другому таймі, на 51-й хв., наш герой  С.Старенький втретє відзначився голом у воротах Пенькова, коли суперник дозволив  йому це зробити – залишили не прикритим  на забивній позиції -4:1. За 20 хв. гри на полі (з 28 хв.,- авт.) Сергій відзначився хет-триком. (Томі Россу з команди  «Росс Каунті»  вдалося в 1964 році забити три голи за 90 секунд у матчі проти «Наїрн Каунті», – авт.).

Не можна сказати, що гості не бажали відігратися, вони старалися це зробити, але цього дня фортуна була на боці господарів. Атаки суперника були часом спонтанними, нервовими, з грубощами. Недаремно, що суддя в полі С.Берізка тричі карав суперника жовтими картками. Звісно, що команда молода. Перебуває в стадії  формування…

Прес- конференція

Е.Мелікян, гол. тр. «Сталі»:

– Грали дуже погано. Я не такої чекав гри.  Буде серйозна розмова з гравцями.  Це моя робота. «Олександрія» виграла заслужено. Вітаю команду. Не пішла у нас гра – пішла вона в «Олександрії». Дуже прикрі помилки в простих ситуаціях, що і привели до голів. Якби цих помилок було 1, 2, 3, а так їх було безліч. Утримати ситуацію та спробувати її виправити не було можливості.  Результат не чекає час. Дуже збентежений таким результатом.  Життя покаже, а гра навчить як треба відноситися до  футболу. Ще раз наголошу, що помилки не дозволили вийти з нокауту.

В.Шаран. гол. тр. «Олександрії»:

-Дійсно, дуже  важлива перемога для нас, для уболівальників та президента клубу С.А.Кузьменка, який цього дня три роки тому був призначений на посаду губернатора Кіровоградщини. Ця перемога  – наш подарунок  президенту. Гра була нервовою, адже давно не перемагали. Гравці проявили кращі свої футбольні якості на полі. Ми знали проти кого граємо – проти складної команди.

м.Олександрія, стадіон КСК  “Ніка”

“Олександрія” – “Сталь” (Кам’янське) –  4:1

Голи: Михайличенко, 14 (авт.), Старенький, 31, Старенький, 38, Старенький, 51 – Обрадович, 18.

“Олександрія”: Паньків, Банада, Бацула, Грицук (Каленчук, 55), Пашаєв (Старенький, 28), Сітало (Куліш, 80), Гітченко, Запорожан, Полярус, Пономар, Бондаренко.

“Сталь”: Пеньков, Задерака (Якимів, 11), Обрадович, Михайличенко, Ткачук, Месхі (Книш, 68), Тимчик, Кузик, Грачов, Климчук, Мисик (Малакян, 55).

Попередження: Михайличенко, 9, Климчук, 84, Книш, 86.