Гульвісів за їх витівки чекає суворе адміністративне покарання. Видно є надлишкові кошти  

0
642

Горілка ще нікого до добра не доводила. А тим більше якщо нею зловживає молодь, яку потім тягне на «подвиги». Для таких і «море по коліна». Але коли наступає відповідальність треба бачити їх жалюгідний вигляд, їх безневинність, їх скавучання на кшалт «я цього не хотів, випивка винна, і щось подібне…» А де був розум, коли вживав надмірно, де відчуття міри?

20 квітня в Олександрії після першої години ночі камери відеоспостереження записали «цікаву»  картинку, як двоє  чоловіків повалили урни для сміття на центральній площі та по пр. Соборному. Розважалися як хотіли і скільки.

Та видно забули, що за злочином наступає відповідальність. Інспектор муніципальної безпеки міськради швидко затримав хуліганів, котрі  бешкетували, перебуваючи в стадії сп`яніння.

Швидко відреагували і представники поліції міськвідділу. Вони доправили зловмисників для  подальшої перевірки та притягнення до відповідальності за порушення суспільного життя. Як мінімум. Адміністративний штраф у розмірі 1700 грн. гульвісам забезпечено за їх витівки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я