Губернатор поспілкувався з мешканцями Кіровоградщини

0
91

Як раніше анонсувалося, що  15 листопада губернатор буде мати нагоду протягом години поспілкуватися з мешканцями обалсті, які мають свої запитання до очільника Кіровоградщини С.А.Кузьменка.

 На «гарячу лінію» голови ОДА С.А.Кузьменка з проханням звернулося 6 жителів з  обласного центру, Кіровоградського, Знам’янського і Добровеличківського районів.

Наприклад, з Кропивницького люди звернулися з проблемами ЖКГ. Мова йшла про необхідність ремонту під’їзду багатоквартирного будинку та про підключення до електромережі новобудови. Сергій Кузьменко пояснив шляхи вирішення проблем.

Звернулися люди із питанням ремонту дороги в Знам’янському районі й відновлення автобусного сполучення між Кропивницьким і с. Зелений Гай. Очільник області дав відповідне доручення голові Знам’янської райдержадміністрації та повідомив, що департамент ОДА вивчиить ситуацію щодо можливості поновлення маршруту.

З Вільшанського району людина має намір займатися особистим селянським господарством, але для цього йому потрібен земельний наділ. С.А.Кузьменеко відзначив, що не наділений повноваженнями надавати земельні ділянки, і порадив звертатися з цим питанням до органу місцевого самоврядування, в розпорядженні якого вільні землі, та написати відповідну заяву до районного відділу Держгеокадастру.

Насамкінець мешканка  Добровеличківського району звернулася з політичних питань і пропозицій.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я