Губернатор Кіровоградщини А.Назаренко дав невідкладні завдання очільникам усіх рівнів регіону

1
470

Голова ОДА Андрій Назаренко окреслив основні напрямки, якими мають керуватися керівники РДА в своїй роботі зараз. Зокрема він акцентував увагу на боротьбі з коронавірусом і ретельній підготовці до зимового періоду. Про це він з керівниками  районів під час апаратної наради. 

  • Перед нами непрості завдання: недопущення поширення коронавірусу, підготовка до осінньо-зимового сезону, соціально-економічний розвиток та організаційне забезпечення виборчого процесу», – окреслив основні напрямки роботи Андрій Назаренко.

Також він закликав керівництво районів активніше долучатися до реалізації соціально-економічних програм і проектів.

Під час наради Андрій Назаренко доручив головам РДА проаналізувати рівень готовності соціальних об’єктів до опалювального сезону.

-Це особиста відповідальність керівників територій, – зауважив голова облдержадміністрації.

Також губернатор  подякував усім, хто оперативно відреагував на загрозу поширення коронавірусу навесні та зміг об’єднати бізнес, громаду та медиків, щоб спільно протистояти COVID-19.

1 КОМЕНТАР

  1. Мне посветовал Ваш вебсайт отец одноклассницы моей дочери. Считаю нужным возблагодарить за очень нужную информационную подборку. Принял решение начиная с сегодняшнего дня оформить подписку на новинки Вашего интернет-ресурса.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я