Головна Новини Губернатор Кіровоградщини звітував перед депутатами

Губернатор Кіровоградщини звітував перед депутатами

0
106

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко поінформував депутатів обласної ради про стан виконання обласною державною адміністрацією делегованих обласною радою повноважень за 2016 рік. Зокрема, очільник ОДА зазначив, що у рамках виконання делегованого повноваження щодо  забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку області, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів облдержадміністрацією вжито ряд заходів. Забезпечено тісну взаємодію і співпрацю з депутатським корпусом обласної ради, райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування, їх виконавчими органами, організаціями роботодавців, громадськими організаціями, засобами масової інформації.

 

За показниками оцінки стану соціально-економічного розвитку Кіровоградська область за 2016 рік (за оцінками Мінрегіону) за показниками оцінки за напрямками:

“Економічна ефективність”– зайняла 5 місце серед регіонів України;

“Зовнішньоекономічна співпраця та інвестиційний розвиток” – 5 місце;

“Фінансова самодостатність” – 8 місце.

Результати економічного і соціального розвитку області у 2016 році свідчать про позитивні тенденції у реальному секторі економіки,зовнішньоекономічній та інвестиційній діяльності, у наповненні бюджетів усіх рівнів, а також про поступове відновлення споживчої активності, поліпшення умов життєдіяльності населення.

Сергій Кузьменко окреслив коло першочергових завдань, що спрямовані на підвищення рівня життя мешканців Кіровоградщини.

Звіт голови обласної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень у 2016 році депутатами обласної ради взято до відома.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я