Громада схвалила проект міського бюджету на 2020 рік

0
130

 17 грудня вібулися громадські слухання.з 3-х питань: звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради за 2019 рік та проекти міськбюджету і програми економічно-соціального розвитку міста на 2020 рік.
У зборах прийняло участь 399 жителів міста.
На початку міськголова С.К.Цапюк прозвітував про роботу влади в поточному році. Присутні ознайомились з виконанням міськбюджету, з розвитком промисловості, галузей ЖКГ, освіти, медицини, культури. Окремо було окреслено про довгострокову Стратегію розвитку Олександрії до 2030 р.,(“Безпечне місто”, модернізація вуличного освітлення, ремонт доріг, програма “Зупинки” тощо).
Про завдання на 2020-й рік присутніх ознайомив начальник управління економіки Р.Черевашко. Влада планує збільшити власні надходженя до міськоїказни, шляхом розвитку реального сектору економіки та соціальної сфери.
У новому розділі передбачається впровадження цифрових технологій у наданні різних послуг, якими жителі зможуть скористатися за допомогою смартфону не виходячи з дому.
В Олександрії запроваджені і діють електронні сервіси: міський транспорт, електронне звернення, електронна реєстрація до дитячих садочків, комунальні платежі та Центр надання адміністративних послуг.
За попередніми розрахунками бюджет планується затвердити в сумі 512,5 млн. грн.
З 2020 р. пільги, субсидії та допомога на дітей не будуть надходити до міськбюджету, а проходитимуть через управління праці і соціального захисту населення. Звісно, що  бюджет зменшиться на 268,5 млн. грн.
Кошторис міста збалансований за доходами і видатками, що будуть направлені на фінансування соцсфери, ЖКГ та розвиток міста.
Присутні 391 голосом «за» затвердили звіт міськголови за 2019 р та схвалили проекти міського бюджету і програми економічно-соціального розвитку міста на 2020 р. Відповідні документи будуть внесені для затвердження на сесію міської ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я