Грали за честь і гідність “Олександрії”, міста, області, України

0
111

 Це була гра, що нагадала мені щось  нереальне, що існує лише в уяві – це відносно того як завершився матч «Олександрія» –  «Сент-Етьєн» – 2:2. Трагедійно розпочався  поєдинок для підопічних В.Б.Шарана, коли в ворота Ю.Паньківа було призначено пенальті.  Судити нашого кіпера за вихід з рамки воріт та збиття нападника французів – не можна. А якби не вийшов – міг бути гол, а так Юрій  можливо подумав, що пенальті дає шанс на взяття його. Він обрав другий варіант.

У подальшому двічі міг відзначитися у воротах французів Банада, котрому цього пізнього вечора не везло – кіпер гостей в обох  випадках парирував ці удари.

 Якщо перший тайм можна поділити  на дві частини: до голу і після, коли наші гравці заграли значно краще французів. Були шанси, були гострі моменти  – в  Ковальця, Лучкевича, які постійно були на вістрі атак, котрі вимотували захист суперника, тримаючи його постійно в напруженому стані. Добре підключався Гречишкін,  Мірошниченко, Шастал, Пашаєв.

  У другому таймі прикра помилка, і гості вже двічі попереду. Здавалося, що фантом – нереально, не віриться, що відбувається на полі. А на табло таки 0:2 на користь французів, котрі не краще грали «Олександрії». Везіння було більше на боці гарвців “Сент -Етьєна”, ніж комбінаційної гри. Рано повірили гсті, що гра зроблена, що олександрійці не відіграються, але не тут-то було. Казна-що, а “агаррії” попри всі негативні емоції, що викликало табло – рахунок, грали за честь і гідність клубу, міста області, України. І довели, що українців не зламати. Були за крок і від перемоги. Це великий успіх, щоб сьогодні Європа футбольна говорила про український футбол.

«Олександрія» розігралася під завершення матчу, коли на поле вийшли «джокери» Безбородько та Задерака, які , як покаже гра, і вирішили долю матчу – більше на нашу користь.

Не дивлячись на те, що на 72-й хв. Камара збільшив рахунок до двох, Безбородько, котрий вийшов на 46-й хв., на 84-й хв.. скорочує рахунок, а Задерака, змінивши Лучкевича  на 78-й хв., на 90+1 поставив жирну крапку – звів рахунок на нічию, нанівець звів усі намагання гостей виграти.

Воістину  легендарний матч – гра за волю до перемоги. Бойова нічия, що буде занесена в славну сторінку історії  Великого футболу «Олександрії».

7000 уболівальників. Дещо менше попереднього матчу проти”Гента”.  Там прйишли подивитися на Р.Яремчука.

  Ліга Європи. Група I. 4-й тур

7.11.2019 «Арена Львів»,  22.00, 7000 глядачів, +6С.

«Олександрія» — «Сент-Етьєн»- 2:2 ( 0:1 )

Головний арбітр: Жоау Піньейру.

Асистенти: Бруну Родрігеш, Алвару Мешкіта;

Четвертий арбітр: Жорж Соуза (усі Португалія).

«Олександрія»: Юрій Паньків (К), Кирило Ковалець, Максим Третьяков (Тимур Стецьков,84 ), Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Валерій Лучкевич (Максим Задерака, 78), Павло Пашаєв, Дмитро Шастал (Денис Безбородько, 46), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра.

Запасні: Олег Білик, Олексій Довгий, Владислав Бабогло, Тейшейра.

Головний тренер: Володимир Шаран.

«Сент-Етьєн»: Руфф’є, Дебюши, Фофана, Перрін, Колодзейчак, Буанга, Юссуф, Ахолу, Нордін, Берич (Камара,55), Хазрі (Габриель Сілва,72)

Запасні: Мулін, Мукуді, Будебуз,  Амума, Діуссе.

Головний тренер: Клод Пюель.

Попередження: Паньків, 23, – Фофана, 43, Юссуф, 68.

Голи: Безбородько, 84, Задерака, 90+1, -Хазрі, 24, Камара, 72.

І.Мельник 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я