Гра з «Шахтарем» покаже готовність “Олександрії”

0
218

  

У затишному конференц-залі Будинку футболу  сьогодні відбулася зустріч ЗМі з керівництвом ФК «Олександрія».

З вступним словом виступив президент клубу С.А.Кузьменко, який в стислій формі охарактеризував що зроблено і куди далі рухатися «Олександрії».

 • 31 липня стартує 29-й чемпіонат УПЛ. Для «Олександрії» він стане першим маленьким ювілеєм – 5-й по рахунку. Усі ці роки ми разом з В.Б. Шараном, Д.С.Кітаєвим, адміністрацією, спонсорами, усіма, хто вболіває за наш клуб. За 2 роки ( 2012-2014) нам вдалося вивести команду до УПЛ і вже сьогодні з третього місця стартувати в Лізі Європи…Ми всі радувалися бронзовій  «Олександрії», але і  знали, що попереду велика робота. Два збори пройшли, на мою думку, успішно. Ми підписали кількох гравців. Цілком зрозуміло, що відбувся процес оновлення команди, який і нині триває. Селекційна робота активно продовжується по пошуку гравців для «Олександрії» … Перші матчі покажуть реальну підготовку «Олександрії» до старту в УПЛ.

  У нас була певна надія на те, що нам дозволять проводити матчі вдома, але через відсутність  аеропорту (не встигли відкрити  в Кропивницькому, -Авт.), готелів  в Олександрії, ми будемо грати в одному із найукраїнських міст України. Ні Дніпро, ні Полтава, ні Кривий Ріг не зацікавив Комісара УЄФА…

  Якщо футбольна інфраструктура відповідає нормам, то регіональна відсутня…Ми будемо підтримувати вболівальників проїздом по залізниці, будуть організовуватися автобусні перевезення на матчі. Я щиросердно вдячний вболівальникам, працівникам клубу, усім, хто разом з нами, за підтримку «Олександрії»  протягом минулого сезону. Бронза – в ній і ваша вагома частка. Адже футболісти грають на вболівальника… Я дякую тренерському складу  та гравцям за їх плідну роботу, і надіюсь, що вона принесе не гріші результати, ніж минулого сезону.

  С.А.Кузьменко вручив новим гравцям іменні  футболки з їх номерами. Від імені дебютантів команди виказав свої почуття В.Лучкевич, який висловив велику дяку  керівництву  клуб за довіру грати в «Олександрії», виказавши надію і сподівання, що разом з командою вони досягнуть більших успіхів.

   До головного тренера В.Б. Шарана була прикута увага палких журналістів від футболу. Запитання сипалися «як з рогу достатку».

 • Ми, всі, а в першу чергу, президент клубу Сергій Анатолійович та Анатолій Іванович, мріяли про такий «бронзовий» успіх…Велика їм дяка за увагу до клубу. Нашу команду залишила значна  кількість гравців. Це природньо. На їх місце прийшли нові. Я не  повністю  задоволений комплектуванням  команди.  У нас велика проблема з відсутністю центрального захисника.  Тих гравців, яких переглянули, виглядали не краще від тих, хто пішов.

  Підготовка до сезону була високої якості, бо ми зіграли контрольні матчі з сильними європейськими  командами. Найбільш вдалою була нічия зі «Стандардом» – 2:2.  «Андерлехт» ( 1:2), «АЗ Алкмар» – 0:3, «Юрдінген» (Німеччина, 3:4, програли), перемога над «Дуйсбургом»- 1:2, перемога над  македонським «Борецем» – 1:0, програш від грецького «АЕЛ»- 0:2 та перемога над чемпіоном Туркменістану «Алтин  Асиром»- 5:0 підвела риску  нашої підготовки до чемпіонату.

 • Чи всі гравці готові до старту?  

 • Безбородько і Довгий мають незначні травми з 25- ти заявлених  на даний момент. Надіємося, що і В.Грицук через 1-2 буде допомагати нам.

 • Хто буде захищати лівий фланг поля?

 • Цуріков відпрацював в «Олександрії», він дуже бажав грати в Європі… Його місце займе Мірошніченко, якого ми чекали з «Карпат»…

 • Центр поля не закрито?

 • Пробували Стецькова, Прокопчука, Гречишкіна. Думаю, що приїзд легіонера з Латвії, в якій гравець є членом збірної країни та капітаном команди, підсилить наш центр. Ми ще не знаємо його повністю функціональних можливостей.

 • Проблеми з забиванням будуть і надалі?

 • Награємо Безбородька, який прийшов з «Десни». Він здатний зіграти з глибини поля, нав`язати та загострити боротьбу повсюди. Я надивився на його бомбардирські якості. Він зможе «потягти» м`яч до воріт суперника – загострити  гру – забити гол.

 • Хто замінить креативного Грицука?

 • У нас є Ковалець, який може також, які Грицук, зв`язати гру всередині поля.

 • Молодь. Як вона себе показала?

 • Стецьков додав у грі, надіємося на гру Прокопчука, Бабогла, Шастала, Шендріка, який  відновлюється після травми. Не завжди ж їм бути «молодими». Треба підтягувати до основи.

 • Які відбулися зміни в тренерському складі?

 • На моє прохання президент перевів А.Купцова в головну команду з молодіжної. Його місце зайняв старший тренер О.Ломко. Йому буде допомагати колишній гравець «Поліграфтехніки»  Андрій Гаврюшов та О.Карпенко.

 • Як клуб відноситься до розширення УПЛ з наступного сезону до 14 команд?

   

 • Я ще кілька років тому казав, що нам потрібен повноцінний чемпіонат в якому б грали, як мінімум 16 команд. До цього почали рухатися. Це добре буде, адже в першій лізі є достойні команди, котрі повинні грати в УПЛ.

   Директор клубу Д.С.Кітаєв оголосив, що абонементи трохи здорожчали – 400 грн. на весь сезон. У

перерахунку на матчі  – це менше, ніж 30 грн. за матч. Одноразовий квиток буде вартувати 40 грн. відповідно – треба поважати правила УЄФА.  Абонемент змінив свою форму – пластиковий, зручний при зберіганні…

Щодо сьогоднішніх мрій, президент клубу С.А.Кузьменко сказав, що до мрій треба ставитися дуже обережно, щоб вони здійснилися, мріяти слід тихенько, як ми це почали робити з 2012 року.

Д.С.Кітаєв мріє, щоб «Олександрія»  Євролігу грала вдома, щоб був і аеропорт, і готелі, і європейський парк…

Головний тренер мрією з «Шахтарем»,  мріє, щоб більше забивали, щоб не було травм, щоб грала приносила радість уболівальникам від заповнених вщерть трибун гостинної та затишної богині перемоги КСК «Ніки».

 І.Мельник  

 


ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я