Гра в другому таймі нагадувала вершника без голови

0
1533
Перші 20 хвилин матчу між командами пройшли в позиційних атаках як з боку олександрійців, так і з боку чернігвчан. Дещо більше все ж володіли шкіряним гості. І це правда.  У господарів на вістрі атак був Тотовицький, через якого і відбувалося загострення біля воріт Паньківа. Олександрійці в свою чергу високо зустрічали суперників, відбирали шкіряного.

На 29-й хв. одна із чергових контратак увінчалася успіхом. Отримавши проникливий пас від Банади на випередження, Ковалець пробіг біля 20 метрів, змістився  в центр, обіграв захисника і лівою ногою відправив шкіряного в ворота “Десни”. Гості повели в рахунку.

Та не довго прийшлося втішатися голом, як за 4 хвилини господарі швидко зрівняли рахунок. Помилився захист олександрійців, коли в своїй штрафній не змогли розібратися з винесенням м’яча з небезпечної зони. А ось Імереков( ексгравець” Олександрії,-Авт.) п’ятою пробив кількох захисників і самого Паньківа-1:1, котрі не змогли приборкати м’яч. Неймовірний гол, що може слугувати екстра- класом.

На 38 хв. мав забивати Банада, але на місці був Литовка. На 45-й хв. Ковалець вдруге міг відзначитися влучним ударом, та воротар “Десни” зумів парирувати цей підступний удар з-під гравця.

Не встигли оглянутися як добігає до кінця час першої половини цього надзвичайно інтригуючого, цікавого та валідольного поєдинку. Такі матчі приносять адреналін, тримають у напрузі очікування наступного голу.

По перерві олександрійці захопили ініціативу на полі. Більше атакували, більше створювали напруги на полі господарів поля.

Та ось 54 хв., і знову помилка захисників. Бухал програв верхову подачу після виконання кутового, коли і Паньків не зміг зреагувати на випад головою Тотовицького – 2:1, і вже господарі виходять вперед. Здається, що невпевнено діє голкіпер гостей, та й захисники. Зокрема, Бухал. Можливо, що гравець ще не в повній мірі готовий грати. Непомітно грають Третьяков, Вантух, Шастал. Сітало дещо збавив напористість попереду. Господарі перехопили ініціативу, і вже гостям доводиться оборонятися. Грати лише в обороні – не виграти. Видно, що не все гаразд у Ковальця з ногою, коли на 64-хв., його змінив Стецьков. У надії, що новий гравець на полі, маючи атлетизм, молодість принесе успіх “Олександрії”. Та як бачимо, що гра не йде в олександрійців. Далі Бухала змінив Гречишкін.

Гра деяких гравців “Олександрії” нагадувала гру вершника без голови. Гра з боку олександрійців розладналася повністю, коли на 78 -й хв. Гуцуляк (це чи не його “Десна” перехопила в Києві, коли той їхав до “Олександрії” навесні минулого року, -Авт.), обіграв Добру і Бондаренка, довівши рахунок до 3:1. Що вони робили, коли залишили для  прицільного удару Гуцуляку збільшити рахунок до валідольного для уболівальників… Відігратися за рахунок вихованців дублюючого складу занадто важко. Коли ж заграють Глоба, Стецьков, Устименко, Калюжний, Новіков, Дришлюк.

Другий тайм став гіршим від першого для гостей. Безбарвна гра попереду, мандраж у захисті олександрійців, приводить до того, що Тотовицький п’ятою забиває ще один гол – дубль – четвертий  м’яч у ворота Паньківа. Тут є питання як до захисників, так і до Паньківа. Останні два м’ячі – проспали  гравці “Олександрії”. Здається, що олександрійці втратили ігрову реакцію на ймовірність голу. Адже гравці повинні відчувати гольову ситуацію. Запобігти, уникнути  як такої. У цьому і є талант гравців на полі. Якщо гравці допускають елементарні, шкільні помилки в грі, тоді слід серйозно переглянути деяким гравцям своє відношення до роботи на полі. Гра на тяп-ляп ніколи не дасть бажаного результату.

Прикра невдача на виїзді, прикро, що все далі і далі втрачаємо шанс пробитися до Євроліги. Залишається 5 турів. Лише диво може принести реалізацію задуманого клубом з “Олександрії”. Не може один Ковалець принести успіх у такому матчі. Гра в другому таймі нагадувала “вершника без голови без голови”.

Не позаздриш В. Б.Шарану. За такого рахунку слід задуматися всім: від голкіпера до всіх гравців, хто виходив на поле у цьому поєдинку.

Прийняти критику, зважити на недоліки, не сприймати як неупереджену, критичну оцінку гри гравців та роботу тренерського штабу. У цій поразці винні всі. Головне, щоб кожен гравець правильно оцінив свою гру, свій вклад у гру, не побоявся визнати свої не доробки на полі. Без  виваженої критики – не буде бажаного руху вперед. Сьогодні, на жаль, більше критики, ніж похвали…