Гра на вагу п`ятого місця

0
146

«Олександрія» краще відіграла перший тайм і мала  можливість двічі реально забити  у ворота свого суперника. На 24-й хв. реально загрожував воротам  «Олімпіка» Полярус, який підключив до цього моменту Грицука, який  з близької відстані мав замикати простріл Поляруса.  А на 38-й хв. знову Грицук пробивав головою, а на добиванні був уже Пономар, який  мав нагоду відкрити рахунок, коли з лівої  ноги низом пробивав  прямо по центру воріт Махарадзе. І вдруге Пономаря мав нагоду забивати, але переграти того вечора  голкіпера суперника не вдалося.

Перший тайм  був активним з боку обох команд, жвавим, швидким, і , до речі,  комбінаційним. Не було нервів, не було збудженості, команди грали у  свій футбол, який вони завжди демонструють.  Картинка гри краще виглядала в олександрійців, як і в другому таймі мали не одну нагоду відкрити рахунок. Був момент і в  господарів, але надійність голкіпера суперника  та неточність  гравців господарів у завершальних стадіях не принесла  результативного успіху «Олімпіку». Бойова нічия. Очко в копилку олександрійці вписали. Чи не вперше за свою тренерську діяльність В.Шаран не зробив жодної заміни. Дав відіграти сповна:  Владиславу Леванідову,  Сергію Чеботаєву, Сергію Сімініну, Сергію Басову, Андрію Цурікову, Владиславу Огірі, Андрію Запорожану, Артему Полярусу, Василю Грицуку, Віталію Пономарю,  Станіславу Кулішу.

«Чорноморець»  на 13-й секунді  пропустив м`яч у свої ворота, а пізніше вилучення з поля гравця, і «Зоря»  здобула бронзові нагороди. «Олімпік» залишається на  4-му місці. «Олександрія»  відірвалася від «Чорноморця» на одне очко.  Інтрига продовжується.

31 травня на КСК «Ніка» буде вирішальний матч з «Шахтарем». Кияни прийматимуть на своєму полі  одеський «Чорноморець». Очко здобуте в матчі з «Олімпіком» важить дуже багато для команди В.Шарана. Важко даються залікові бали в останніх поєдинках усім, без винятку, хотіли б ми цього чи ні. Сезон надзвичайно складний, довгий і головне, що всі 6 команд викладалися сповна на полі. У кого був більший запас очок з першого кола, той і заслужив свої місця, а хто їх втратив, той надолужує сьогодні.

Вирішальний матч:  «Олександрія» – «Шахтар» , 31 травня КСК «Ніка». Прийди і підтримай тих, хто приносить тобі радість і прославляє місто, Кіровоградщину, Україну!

«Олександрія»  має право бути в єврокубках!

І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я