Господь Бог дав змогу вкотре змити людські гріхи

0
134

 У ніч  з 18 на 19 січня олександрійські християни  православної віри зібралися на Войнівському водосховищі, де, зазвичай,  вже кілька років поспіль відбувається освячення  йорданської води – Водохреща.

Організаторами  святого таїнства змивання гріхів, який нам дарував  наш Господь Бог, виступили народний депутат України А.І.Кузьменко, заступник голови Кіровоградської  ОДА А.О.Коломійцев, група компаній  ТОВ «УкрАгроКом», ТОВ «Гермес-трейдінг» (керівник Ю.О.Скічко), Приютівська територіальна громада, депутати від «Солідарності»:  І.Баранов, В.Заріцький та М.Сулятицький, а також безмінні активні учасники, які свого часу стали першовідкривачами цього божого святого дійства – В.Стадніченко, С.Волков, Ю.Плахотнюк. особлива подяка  незмінному меценату в проведенні даного релігійного свята  депутату Олександрійської районної ради від “Батьківщини”  В.Журавльову. Завдячуючи цим людям для олександрійців  було організовано не лише  цікаву розважальну концертна програму, а й створені належні умови для купання (палатка для обігріву, гаряча каша, багаття, продаж смакуликів та гарячих напоїв).

ФОТОРЯД 

Родинами з’їхалися олександрійці, а це понад 1000 олександрійців від мала до велика, щоб в цю святу ніч Водохрещі бути ближче до Бога, до віри в цілющу йорданську воду, в силу духовного очищення.

Після концертної програми єпископ Кропивницький та Голованівський Марк провів таїнство освячення йорданської води, наголосивши, що в цю ніч Господь Бог дарував усім християнам прощення  гріхів шляхом змиття в освяченій воді, що має цілющу силу, силу очищення від скверни,  від зла, від заздрощів, від насилля…

-Водохреща – це ще один крок до покаяння, до віри, надії і любові, що є головними божими заповідями життя кожного з нас. Я хочу, щоб сьогоднішня Водохреща змила усі наші негативи, усі наші гріхи, усі наші протистояння, що відбуваються в суспільстві, щоб настав довгоочікуваний благословенний мир в Україні, щоб наші люди почали жити  щасливо і радісно, щоб добробут  поліпшувався, – наголосив єпископ Марк.

Владика освятив купіль та сотні  олександрійців, які вірять у чудотворну силу Водохрещі, а ще більше їх змили гріхи минулого року, щоб ще на крок наблизилися до духовного відродження людяності та милосердя, добра і любові до інших.

І.Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я