Головківці 267 років!

0
661

2 серпня  день народження Головківки. 267 років тому було засноване село козаком Головком. Далекий 1754-й рік став часом відліку заснування поселення  Бешка та його перших мешканців. За майже три століття з маленького хутора виросло велике село в кілька тисяч жителів. Село зі славними героїчним та трудовими традиціями, з видатними його людьми, що писали і пишуть славну історію села з покоління в покоління, передаючи нові здобутки та звершення наступним поколінням. Сьогодні Головківка входить до складу Олександрійської територіальної громади. Його мешканці – честь І гордість хліборобської ниви Кіровоградщини, і не тільки. Внесок у скарбницю бюджету країни вагомий…

Тож сьогодні головківчани святкують своє свято, свято всіх його мешканців, хто народився і живе тут, працює і виховує своїх дітей та онуків, хто переїхав і залишився тут назавжди, хто вважає його своєю малою Батьківщиною.

Усі здобутки, якими багата Головківка, складаються з щоденної кропіткої праці, досвіду і талантів кожного жителя. Спільні досягнення роблять Головківку єдиною і неповторною, що дає можливість пишатися рідним селом і його людьми.

Олександрійська міська рада також приєднується до вітань, які лунають сьогодні на адресу Головківки та її мешканців та бажає миру, добробуту, процвітання, порозуміння та любові в кожній оселі та в кожній родині головкіачан.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я