Голова Олександрійської районної ради – Сергій Миколайович Ракута

0
776

2 грудня на першому пленарному засіданні новообраної Олександрійської районної ради до якої увійшли 42 депутати з новоутвореного Олександрійського району (колишній Петрівський, Онуфріївський та Світловодський райони, -Авт.) обрали нового голову Олександрійської районної ради.

25 жовтня 2020 року на виборах місцевих органів влади при новому територіальному поділі С.М.Ракута був першим у територіальному виборчому списку №1 з виборів депутатів Олександрійської районної ради. Якщо говорити про авторитет  цього депутата, красномовне свідчення цьому показники голосування по виборчому округу №1 (дільниця № 350756),на якій С.М.Ракута набрав найбільшу кількість голосів підтримки виборців серед партій – лідерів виборчих перегонів до Олександрійської районної ради.

Тому на першому пленарному засіданні новоутвореної Олександрійської  районної ради головою було обрано Сергія Миколайовича Ракуту. За його кандидатуру віддали голоси 28 депутатів, 10 – не прийняли участь у голосуванні, 2 депутати проголосувли “проти”  та два – не приймали участі в сесії.

У 2015 році С.М.Ракуту було обрано депутатом VIII скликання Олександрійської міської ради від “Солідарності”. Голова має вищу військову освіту, 1974 року народження, підприємець.Одружений, виховує двоє дітей.

Висикоосвічена, толерантна, вихована, ввічлива та дисциплінована людина. Він уміє вислухати та почути людину. Він стане центром навколо якого будуть формуватися здорові сили нової Олександрійської районної ради.

Іван Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я