Голова ОДА А.Назаренко буде підтримувати Олександрійщину…

0
540

22 грудня відбулася перша консультація-зустріч очільника Кіровоградщини А.Назаренка з міськголовою С.А.Кузьменком та головами ОТГ за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та силових відомств. Зібрання відбулося в приміщені райдержадміністрації.

Питання архіважливі: зміни в адміністративно-територіальному устрої та реорганізації роботи усіх підвідомчих установ новоутвореного Олександрійського району (до якого увійшли Олександрійський, Петрівський, Онуфріївський та Світловодський райони, – Авт.).

Голова КОДА А.Назаренко доповів присутнім про успіхи та досягнення Кіровоградщини в народно-господарському комплексі. Вдруге (вперше під час інавгурації С.А.Кузьменка на посаду міського голови, -Авт.) запевнив керівництво міста та району в наданні допомоги, що сприятиме розвитку новим територіальним громадам Олександрійщини.

На очі присутніх був представлений Валерій Жалдак – куратор Олександрійщини.

Під час зустрічі виступив С.А.Кузьменко, котрий підкреслив про важливість відповідальності органів місцевого самоврядування зха свою роботу. Важливо правильно скоординувати роботу голів ОТГ, розподілити повноваження, зберегти комунальне майно та робочі місця.

-Олександрія готова до співпраці з обласною державною адміністрацією та всіма державними установами і, в свою чергу, розраховує на підтримку з боку керівництва області, – підсумував мер Олександрії.

Під час зустрічі своє слово сказали і керівники структурних одиниць та силових структур, котрі розповіли про реорганізацію  в окремих галузях самоврядування, а також дали відповіді на важливі питання голів ОТГ. Гадаю, що це не перша зустріч подібного характеру. Адже координування дій, що направлені на єдину мету – розвиток територій, покращення добробуту  мешканців ОТГ – головне завдання усіх рівнів влади.

Іван Мельник  

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я