Голова облдержадміністрації про пріоритети та ключові завдання

0
89

Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Балоня головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Сьогодні Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив новопризначеного голову ОДА громаді області.

Андрій Балонь подякував Главі держави та його команді за довіру.

“Хочу запевнити вас, що в повній мірі розумію, які виклики стоять переді мною та моєю командою задля того, щоб Кіровоградщина звучала по-інакшому, звучала по-новому, як того вимагає час. Розумію і те, що самому мені не впоратися, тому я готовий до широкої публічної комунікації з вами, щоб ми могли давати додану вартість цьому регіону”, – наголосив голова облдержадміністрації.

Андрій Балонь підкреслив, що разом із командою продовжуватиме в регіоні вкрай важливі реформи, розпочаті Президентом і Урядом у всіх сферах суспільного життя. Керівник облдержадміністрації також повідомив, що особливу увагу приділятиме створенню нових робочих місць, більш якісному адмініструванню податків, створенню інвестиційної привабливості регіону та підвищенню рівня заробітної плати в області.

“Усі ці кроки важливі лише в єдності. Хочу згадати слова класика: “в єдності – сила народу”. Закликаю вас не повторювати трагічних сторінок в історії України, які призводять до руїни та інших трагічних наслідків, – наголосив Андрій Балонь. – Особливі слова подяки хочу сказати нашим воїнам, які зараз на передовій захищають нас і нашу Україну, і тим, які віддали своє життя або здоров’я задля того, щоб ми жили в незалежній процвітаючій європейській державі”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я