Годівниця для курей своїми руками

0
733

В покрокової інструкції ми пропонуємо вам зробити годівницю для курей своїми руками. Вона зручна принципом подачі зерна. Вам не доведеться бігати і заглядати в неї протягом дня, щоб досипати птиці їжу. Корм буде сам висипатися в годівницю невеликими порціями по мірі того, як птахи будуть його з’їдати. Виготовлення годівниці зажадає від вас наявності підручних ємностей і пари інструментів.
Матеріали
Перед початком роботи приготуйте:

пластикове відро з кришкою, що щільно закривається;

  • три болти, гайки і шайби до них;
  • металеву ємність по діаметру більше підстави відра;
  • дриль;
  • ключ.

Крок 1 . Дрилем, відступивши приблизно 1 – 2 см від дна, просвердлите отвори в пластиковому відрі. Вони повинні розташовуватися по всій окружності на однаковій відстані один від одного. За розміром отвори повинні бути досить великими, щоб зерна могли висипатися, не застряє в них.

Зверніть увагу кришка відра, яке ви візьмете для спорудження цієї годівниці, повинна щільно закриватися. У разі, якщо птахи перевернуть її, корм не висиплеться.

 

Годівниця для курей своїми руками

Крок 2 . На дно тарілки і відра нанесіть розмітку під кріплення. Вони повинні відповідати один одному, розташовуватися в ряд і на рівній відстані.

Крок 3 . Просвердлите отвори в намічених точках на дні тарілки і відра.

Годівниця для курей своїми руками

 

Годівниця для курей своїми руками

Крок 4 . З допомогою болтів зберіть відро і ємність в єдину конструкцію. Затягніть всі, накинувши на болти, шайби і гайки.

Годівниця для курей своїми руками

 

Годівниця для курей своїми руками

Все готово. Тепер вам треба засипати в відро корм, накрити його кришкою і поставити у двір до птаха. Досипати зерно потрібно буде, коли відро залишиться заповнено їм лише біля основи.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я