Гинуть герої

0
86

11 березня під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО внаслідок осколкових поранень трагічно загинув 46-річний олександрієць – Швець Олександр Васильович.
Народився Олександр у 1971 р. Навчався у школі №2 ім.М.Горького, потім здобув виробничу професію. Працював слюсарем на ТОВ ЗПТУ «Віра-Сервіс Інтермаш».
У 2015 р. був призваний за мобілізацією до Збройних Сил України на військову службу в зону АТО. Після демобілізації з 2016 р. продовжив службу за контрактом. Він був молодшим сержантом, навідником другого мінометного взводу мінометної батареї батальойону морської піхоти в/ч А2802.
Міський голова С.Цапюк, міська рада і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Олександра. Світла пам’ять про нього завжди буде жити в серцях жителів нашого міста.
14 березня в Олександрії оголошено днем жалоби. Цього дня рекомендовано приспустити Державний Прапор України та Прапор міста Олександрії на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій різних форм власності та відмінити розважально-концертні заходи і спортивні змагання.
Прощання з військовослужбовцем відбудеться 14 березня з 11:00 до 12:00 години за адресою: вул.Садова №35.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я