Герб Олександрії – на нарукавному знаку військовослужбовців в/ч 2269

0
281

 Комісія з питань топоніміки запропонувала депутатам погодити в/ч2269 використання зображення герба м.Олександрії. 7 травня відбулося засідання міської комісії з питань топоніміки, охорони культурної спадщини та місцевої символіки.
Ураховуючи клопотання головного управління Національної гвардії України МВС України, комісія розглянула питання щодо надання погодження військовій частині №2269, що дислокується в місті, на використання зображення герба м.Олександрії на нарукавному знаку.
На засіданні інтереси військової частини представляли командир Р.Розенберг та заступник командира, полковник Ю.Криндач.
Члени комісії висловили підтримку з даного питання, адже військова частина базується у місті з 1957 року,і є одним із символів Олександрії. Військовослужбовці нашої авіаційної бази брали участь у виконанні багатьох важливих службових і бойових завдань за допомогою авіаційної техніки: ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, надзвичайних ситуацій, в миротворчих операціях у різних країнах світу тощо.
Сьогодні військова частина №2269 є невід’ємною частиною Олександрії, бере активну участь у її  житті.
За результатами розгляду питання комісія рекомендувала міськраді погодити в/ч2269 використання герба міста в розпізнавальних знаках військової форми, -повідомляє сайт міськради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я