Гемодіалізний центр відкриється на місяць раніше

2
440

 

В Олександрії з 1 жовтня почне працювати Центр нефрології та діалізу.
Наразі ТОВ “АСТОР МЕДІКАЛ” встановлює тут сучасне обладнання Fresenius для гемодіафільтрації.
Лікування хворих із хронічною нирковою недостатністю буде здійснюватись на 10 новітніх апаратах, які забезпечують якісну очистку організму. На відміну від звичайного гемодіалізу, вони проводять гемодіафільтрацію крові людини, завдяки чому значно покращується самопочуття хворих.
Міський голова С.Цапюк 3 вересня побував у гемодіалізному центрі, ознайомився з ходом монтажних робіт та оглянув обладнання.
На сьогодні лише в Олександрії 20 хворих потребують відповідного лікування. Враховуючи, що одна процедура займає близько 5 годин, передбачається, що 1 апарат буде обслуговувати двох пацієнтів на день.
Тож, аби не втрачати час і розпочати лікування цих людей якомога раніше, гемодіалізний центр планується відкрити вже за місяць. Передбачається, що до 1 листопада він фінансуватиметься за рахунок міського бюджету. Для цього на останній сесії міської ради було виділено більше 1 млн. грн. на медикаменти, витратні матеріали та заробітну плату працівникам.
За цей час Центральна міська лікарня повинна отримати зміни до ліцензії (включення послуги надання діалізної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність). Планується, що з 1 листопада після укладення договору з НСЗУ  гемодіалізний центр Олександрії буде фінансуватися з державного бюджету.

2 КОМЕНТАРИ

  1. Один из наиболее феноменальных людей своего времени, Архимед, сказал: “Дайте мне точку опоры и я переверну весь мир”. Все ваши материалы, на мой взгляд, несут в себе важность ради человека нисколько не меньше, чем отмеченный “рычаг” этого большого учёного.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я