“Гаштет” – мистецтво в кожному келиху

0
1868

Говорити про Миколу Миколайовича Лавренка завжди приємно і легко, бо ця людина варта особливої уваги до його діяльності…

 І не дивлячись, що ця людина сьогодні не проживає в Олександрії, але частиною свого  кращого життя він завжди рахує рідну Олександрію, що стала стартом до становлення його як особистості з великої літери.

На відкритті відновленого, практично новозбудованого пивного бару «Гаштет», що свого часу мав визнання…

Ініціатором виступив М.М. Лавренко та його дружина Л.Г. Лавренко. За якихось  півтора роки сьогодні, 14 червня о 18. 30 до нового культурно- розважального закладу  завітали ті, хто у свій час були поряд  з М.М.Лавренком: колишні працівники «Поліграфтехніки»,  тренери, футболісти  «Шахтаря» та «Поліграфтехніки», друзі, товариші, знайомі – люди, які були співучасниками всього хорошого,  що залишив по собі  в місті наш земляк.

Міський голова  С.К.Цапюк виступаючи перед присутніми відмітив:

-Микола Миколайович –  невтомний зодчий та будівельник –архітектор, який залишив в Олександрії житловий масив на Перемозі, найсучаснішу футбольну  інфраструктуру, що сьогодні приносить свої плоди… Його енергії, завзяттю, цілеспрямованості,  суворій самодисципліні можна лише позаздрити. Як приклад, ФК «Олександрія» – візитівка Олександрії, яку знають в Європі. «Сапфір» – кращий готель з кухнею, до якого не соромно привести гостей європейського гатунку. Сьогодні на черзі «Гаштет».  Гадаю, що і він стане осередком  культурного відпочинку городян. За громадський порядок у мене немає жодного сумніву- все буде гаразд.

 Л.Г.Лавренко, вітаючи гостей, наголосила, що модератором відновлення «Гаштету» є Микола Миколайович.

-Будували, будували, і  сьогодні віддаємо цей заклад на потреби -дозвілля олександрійців. Думаю, що все, що тут зроблено – все для  наших гарних відвідувачів. Ми старалися, а людям давати оцінку.

В.Абутков, колишній воротар місцевого «Шахтаря», ветеран футболу, відмітив, що все до чого брався М.Лавренко – у нього «золоті» руки – все живе і має  гарне продовження. «Олександрія», стадіони, кафе, спортмайданчики, зелені зони – це все для нас від нашого земляка. Його розбудову підхопив С.А.Кузьменко, який модернізував футбольну інфраструктуру, і сьогодні є надія, що групові матчі Ліги Європи, якщо після 19 червня ревізори з УЄФА відвідавши клуб, нададуть дозвіл – час до підготовки «Ніки» до матчів європейського рівня.

 В.Грінер, ветеран футболу в своєму  виступі підкреслив, що тільки М.М.Ларенку притаманні такі риси, що приносять олександрійцям позитивні моменти в житті. Великий футбол, культурне дозвілля – це той шлях, що веде до кращого життя. Головне, що місцева влада  не заважала, а посильно  надавала допомогу.

Управляючий «Гаштетом» Віктор Корж – ресторатор зі стажем,  розповів, що «Гаштет» – це заклад  культурного відпочинку. Великий зал на 60 місць, у нижньому поверсі солідний  більярдний клуб на 3 столи, банкетка на 20 персон, великі телемонітори для перегляду футбольних матчів і не тільки їх… Бар буде працювати з 11.00 до 23.00 щоденно. Кухня вас приємно здивує, ціни також. Пр.Будівельників, 37/б чекає на вас!

“Гаштет” – мистецтво в кожному келиху». Я б у свою чергу додав, що «Гаштет» – це олександрійський естет».

Гості оглянули приміщення, що починаючи від покрівлі і закінчуючи дрібничками в оформленні, спробували  різноманітний  асортимент страв та напоїв, залишилися враженими від великого естета «Гаштета».

Не дивлячись на відсутність М.М. Лавренка, гості почули його голос з далекої  європейської країни:

– Не можу залишити щось незавершеним, тому за півтора роки відновили «Гаштет»,  що був центром футболістів, центром культурного дозвілля… Вірю, що «Гаштет» стане ще одним місцем масового відпочинку олександрійців. Дякую, за увагу і вашу присутність, дорогі друзі …        

І.Мельник  

ФОТОРЯД

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я