Г.Донець: «Ми робимо спільну працю заради олександрійців»

0
155

11 квітня напередодні Дня  ДАI та карного розшуку МВСУ  (відзначаються відповідно 14-15 квітня, – авт.)  в  Олександрійському  міському відділі поліції  УГ НП в Кіровоградській області  відбулися урочистості з нагоди свята. У залі зібралися ветерани карного розшуку та державної автомобільної інспекції м.Олександрії, хто на своїх плечах вів розшукову роботу по виявленню злочинців та слідкував за безпекою дорожнього руху. Сивочолі ветерани, яким вже за 50, 60, а кому й 70 років, згадали роки, коли вони несли службу по охороні правопорядку… Начальник міськвідділу поліції Сергій Котига,  вітаючи ветеранів правопорядку, наголосив:

-Напередодні вашого професійного свята, що відзначається 15 квітня, бажаю усім вам багато щасливих повноцінних і радісних років життя. Знаю, що багато хто з вас ризикував власним здоров`ям  у боротьбі зі злочинцями заради порятунку життя  інших людей.  Ви залишили найкращі роки свого життя в карному розшуку та  в державній автоінспекції. Цілодобова  робота, вдень і вночі, без вихідних і  свят,  вимагала від вас бути на вістрі боротьби зі злочинністю. Від себе особисто бажаю вам міцного здоров`я, мирного неба, родинного затишку, злагоди і добробуту.

З нагоди свята групі ветеранів (О.Безусу, М,Вовченку, А.Петушкову, А.Шумейку, Г.Корделюку, П.Загорульку, В.Заїці, П.Науменку, В.Скоренку, В.Котизі),  колишніх працівників  органів правопорядку начальник міськвідділу вручив  Подяки, вимпели та відзнаки – медалі за багаторічну плідну працю та самовідданість справі боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку. Голова ветеранської організації Григорій Донець від імені ветеранів подякував начальника міськвідділу  поліції за увагу і турботу про ветеранів, наголосивши, що для ветеранів  виділена кімната, в якій створюється кімната- музей ветеранів-правоохоронців. Також голова ветеранів щиросердно подякував міську владу, депутатський корпус на чолі з міським головю С.К.Цапюком, які минулого року на лікування та операції ветеранів органів правопорядку (чорнобильців, – авт.)  виділили з міської казни значну матеріальну допомогу.

-І цього року міська влада обіцяє надати невідкладну медичну допомогу двом нашим ветеранам, що говорить про чуйність і турботу до ветеранських проблем. Особливу подяку від імені ветеранської організації виношу депутату міської ради, раднику Олександрійського міського голови Володимиру Дожджанику, який відгукнувся на наше прохання і профінансував виготовлення пам`ятних вимпелів та Подяк. Коли ми разом, коли ми відчуваємо підтримку небайдужих людей, коли  ми робимо спільну справу, передаючи свій досвід молодим працівникам міського відділу поліції, котрі з повагою  відносяться до досвіду колишніх працівників міськвідділу, що  слугує їм добрим прикладом для наслідування в повсякденній нелегкій роботі правоохоронців, тоді в нашому місті буде спокійно і мирно, – підкреслив Григорій Донець.

  • ФОТОРЯД

   І.Мельник   

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім’я